Здоровьеiod.mediaFeb 28

10 тисяч кроків на день не допомагають худнути, - вчені

І навіть 15 тисяч не допомагають.

nk_hauz/-m0i2mspn7vcqzry_igd.jpg

Норма активності у 10 тисяч кроків на день вважається золотим стандартом для людей, які намагаються впоратися з малорухливим способом життя. Вчені вирішили провести експерименти зі студентами, які схильні набирати вагу через малорухливість під навчальним навантаженням в коледжі. Робота опублікована на сайті американського Університету Брігама Янга, пише hightech.plus.

Команда займалася зі 120 першокурсниками протягом півроку після вступу до навчального закладу. Вони проходили по 10, 12,5 або 15 тисяч кроків щодня протягом шести днів на тиждень. У кожній групі норма поступово збільшувалася на 25%. Вчені також відстежували споживання калорій і зміну ваги учасників протягом експерименту. Вони хотіли з'ясувати, чи можна, підвищуючи цей вид активності, впливати на вагу.

Скинути вагу або залишитися в колишньої форми у студентів не вийшло.

Спостереження показали, що незважаючи на підвищення навантаження на прогулянках - збільшення їхньої тривалості - всі студенти набирали вагу, в середньому, за півроку вийшло близько 1,5 кг. Дослідники відзначають, що цей результат корелює із загальною статистикою, згідно з якою під час першого навчального року всі учні американських коледжів в середньому набирають 1-4 кг.

Тож єдиний реальний ефект від 10 тисяч кроків - зниження "сидячих" годин і боротьба з сидячим способом життя.

💬 Последние комментарии
Антиелена
Вон, и человечек (DR GEORGE) по почкам нарисовался... Давай, Ленка, телефон там есть.
Антиелена
А еще лучше, Ленка-белка, давай мы тебя в амэриканскую биолабораторию сдадим для опытов. Хоть какая-то польза от тебя, кроме твоих высеров!
DR MAXWELL
Ви хочете купити нирку, органи тіла чи продати свою нирку чи органи тіла? Якщо ви шукаєте можливість продати свою нирку за гроші через фінансовий збій і не знаєте, що робити, то зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам хорошу суму в 500 000 доларів США для вашої нирки. Мене звуть доктор МАКСВЕЛЛ і я невропатолог у БІЛРОТСЬКІЙ ЛІКАРНІ. Наша лікарня спеціалізується на хірургії нирок, і ми також займаємось покупкою та трансплантацією нирок у живого та відповідного донора. Ми знаходимось в Індії, США, Малайзії, Сінгапурі. Японія. Будь ласка, повідомте нас, якщо ви зацікавлені у продажу або купівлі нирок або Органи, будь ласка, не соромтеся звертатися до нас електронною поштою та електронною поштою. Електронна адреса: birothhospital@gmail.com Який номер програми: +33751490980 З найкращими побажаннями ГОЛОВНИЙ МЕДИЧНИЙ ДИРЕКТОР Д -р МАКСВЕЛЛ
Антиелена
Ленка-целка-зрелка! Не звизди. Я понимаю, что тяжело признаваться в тайной приверженности Спутнику. Ты лучше скажи, что ты будешь продавать кроме почки, а то там Зеля собрался еще ракеты покупать у наглосаксов. Бабки у бюджет нужны, а такие как ты должны платить и каяться!
СПОКОЙНО! СТРЕЛЯЮТ ВСЕ!!!
Жизненный шышышавский фильм! Стреляют все и во всё что движется и шевелится! А АБАЛДУЙИН просто мастерски вжился в образ героя фильма! Всё как всегда!!!
Юда
Лишнее доказательство того,что украинство-от чёрта.
Тут вот оно что
Это ж не американцы сильные! Это конкуренты слабые!