3 міфи про лазерну корекцію зору розвіює лікар
Здоровьеopticlub.org25 апреля 2018

3 міфи про лазерну корекцію зору розвіює лікар

Офтальмологи жартують, що всі пацієнти з короткозорістю діляться на тих, хто зробив лазерну корекцію і щасливий, і тих, хто дуже хоче, але боїться. Розвіює найпоширеніші міфи про лазерну корекцію зору лікар офтальмолог, хірург з 23-х-річним стажем, професор і засновник клініки Тетяна Юріївна Шилова. Міф 1: Технологію придумав ще академік Федоров, і з того вона не змінювалася. Великий ривок в корекції зору дійсно зробив видатний радянський хірург академік Святослав Миколайович Федоров. У 1972 році він опублікував наукову праця, де описав методику операції радіальної кератотомії - спеціальних надрізів на рогівці, які змінювали її форму і тим самим повертали зір пацієнтам. А вже в середині 80-х доктор Маргуеріт Макдональд вирішила змінити кривизну рогівки за допомогою лазера. Ця методика, ФРК, і сьогодні жива - це найстаріше “перше покоління” лазерної корекції. Потім, уже на початку 90-х з'явився знайомий багатьом LASIK, який став масовим в 1992 році, а в 2007 році з'явилася нова, менш інвазивна технологія - SMILE, яка за останні 10 років завоювала майже весь світ. Міф 2: Великої різниці між технологіями немає Чим давніша технологія, тим більші ризики. У ФРК ускладнення отримують до 10% пацієнтів, у LASIK і femto-LASIK до 3%, а в сучасній технології SMILE - всього 0,5-1%. Міф 3: Після корекції спорт заборонений, в баню ходити не можна Якщо ми говоримо про життя після операції SMILE, то все обмеження закінчуються в середньому через тиждень після втручання. Та й обмежень мінімум, головне - не терти очі руками, щоб не занести інфекцію. Після двох-трьох днів, можна знову приступити до роботи й займатися спортом. І це головна відмінність від операцій LASIK і femto-LASIK - після них, дійсно, загоєння більш тривале і є обмеження для занять спортом.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Гость
Ревизоров до хрена , а толку нету!
е
Гордишься теми кто страну довел до того что сейчас творится?...
Елена
Сало не уронили.!
Хохол
Гейтс владеет всего 60 тысячами гектаров земли! О чем разговор? Да не о чём! Папа Петя подарил своему сыну Лёше 113 тысяч гектар пахотной земли в Украине и об этом никто не писал и не пишет!
-0000000
украинские националисты это наёмники и всерьез их судьба украины, украинцев их не интересует
бандерос
Говорят, - дважды нельзя войти в одну и ту же воду, либо, - снаряд... (дальше помните). Но, это никак не относится к "государству" с повышенным чувством достоинства. Сало уронили!
00000
Очередной дыбил о клятве Гипократа.Сначала почитайте её а потом соотвествует ли она нам в наше время.По клятве гипократа медыцина платная полностью доктору а не фирме или государству.И как медики могут клястся Богом Аполлоном которому нигде сейчас не поклоняются ни в одной с религий. А насчет языка физически некому будет говорить, разве что рабам на украинском при такой политике-язык рабов.