Здоровьеwworld.com.uaJun 18

5 факторів, що визначають індекс маси тіла: як ми можемо вплинути на нього

Зараз у світі поширилась епідемія ожиріння. Воно є першопричиною та фактором ризику багатьох проблем за здоров’ям, включаючи діабет другого типу і навіть рак. Багато людей має надмірну вагу або ожиріння, але не знають про це, або ж просто не сприймають це серйозно. Тому надзвичайно важливо розуміти, які наслідки може мати ожиріння та як його визначити, пише Жіночий світ з посилання на Times Now.

nk_hauz/-ma4oi_ka5jzhex28wgy.jpg

Одним зі способів визначити, що у людини ожиріння, є розрахунок індексу маси тіла. За діапазоном, в який потрапляє ваш ІМТ, можна зрозуміти, маєте ви недостатню вагу, нормальну, надмірну, або ж страждаєте на ожиріння.

За даними Національного інституту серця, легенів та крові США, індекс маси тіла (ІМТ) – це показник вмісту жиру в організмі на основі зросту та ваги.

Які ж фактори визначають ІМТ?

Перш за все, це зріст. Він використовується для розрахунку ІМТ. Співвідношення ваших ваги та зросту дає уявлення про кількість жиру у вашому тілі. Очевидно, що люди з однаковими пропорціями, але різного зросту важитимуть по-різному.

Вага – це другий параметр, за яким розраховується ІМТ. Однак, варто врахувати, що вага включає вагу кісток, жирової маси та м’язової маси, а при розрахунку ІМТ враховується тільки загальна маса тіла.

Хоча при розрахунку ІМТ не враховують особливості ваших генів, генетика впливає і на зріст, і на масу тіла. Гени впливають і на схильність до повноти, і на конституцію тіла, і на зріст, що потім позначається на ІМТ.

Харчування має значний вплив на нашу вагу, що потім впливає на ІМТ. Ми не можемо ніяк вплинути на свій зріст, але можемо контролювати свою вагу за допомогою здорового харчування. Збалансована дієта в більшості випадків допомагає схуднути та підтримувати здоровий ІМТ.

Фізичні навантаження, які також впливають на нашу вагу, особливо важливі в дитинстві. Вони допомагають зміцнити кістки та прискорити ріст. В дорослому віці вони допомагають спалити більше калорій. Регулярні фізичні вправи також сприяють збільшенню м’язової маси, тому вони допомагають нормалізувати свій ІМТ.

💬 Последние комментарии
Елена
Мечтания идиота, видите ли у них ломка,какая ломка,что ты несёшь дуракевич, всегда были взлёты и падения,так что расслабься и получай удовольствие.
Жид
Проблема в том, что никаких жидов никогда не было. Но их убили во время Второй мировой войны на 66,66 процентов. После этого, жиды, которых никогда не было, создали свое государство, которое называется Израиль. Поэтому никаких жидов нет. Но зато остался всенародный антисемитизм. Жидов нет, но антисемитизм есть. И это проблема. И ее нужно решить.
Весёлый Роджер
Это ты свинорылый дэбил Шмуля Сруль, это ты всё время о своих матросах пыдарастах тут пиСДил! Забыл дэбил? Чи здобыл дэбил? Помнишь как ты утверждал - шо быть предателем та пыдарастом у пиндосной колонии - то почётно и финансово выгодно! А я тебя про мукомольные заводы на Украине спрашивал- кто понастроил, а ты как всегда от вопроса отпархатил и на какую-то херню никому не нужную перешёл! Ты вот МУДАК думоваешь, шо тут никто этого не заметит? Напрасно, шизофрения майдана вже давно кинчилась - почалось суровое похмелье, чи ломка, для щиросвидомого общества!
-----
Вот до чего иудейские шизофреники довели. ЗЕЛЕНАЯ ЭНЕРГЕТИКА Мойша-риах придет -вредить нада всем.МОЙША РИ АХ!!!!!!
---------
За вашу доброту иудеи убют вас ибо они это воспринимают как слвбость и гои дожны им служить и умирать как ритуальный скот.
----
иудеи это религиозные фанаты-запомните и не попускайте им и иихней релиии
Елена
Ты бы лечился что ли, совершенно епанулся ,и здесь евреи по твоему виноваты, болезный.