Здоровьеwworld.com.ua18 июн.

5 факторів, що визначають індекс маси тіла: як ми можемо вплинути на нього

Зараз у світі поширилась епідемія ожиріння. Воно є першопричиною та фактором ризику багатьох проблем за здоров’ям, включаючи діабет другого типу і навіть рак. Багато людей має надмірну вагу або ожиріння, але не знають про це, або ж просто не сприймають це серйозно. Тому надзвичайно важливо розуміти, які наслідки може мати ожиріння та як його визначити, пише Жіночий світ з посилання на Times Now.

nk_hauz/-ma4oi_ka5jzhex28wgy.jpg

Одним зі способів визначити, що у людини ожиріння, є розрахунок індексу маси тіла. За діапазоном, в який потрапляє ваш ІМТ, можна зрозуміти, маєте ви недостатню вагу, нормальну, надмірну, або ж страждаєте на ожиріння.

За даними Національного інституту серця, легенів та крові США, індекс маси тіла (ІМТ) – це показник вмісту жиру в організмі на основі зросту та ваги.

Які ж фактори визначають ІМТ?

Перш за все, це зріст. Він використовується для розрахунку ІМТ. Співвідношення ваших ваги та зросту дає уявлення про кількість жиру у вашому тілі. Очевидно, що люди з однаковими пропорціями, але різного зросту важитимуть по-різному.

Вага – це другий параметр, за яким розраховується ІМТ. Однак, варто врахувати, що вага включає вагу кісток, жирової маси та м’язової маси, а при розрахунку ІМТ враховується тільки загальна маса тіла.

Хоча при розрахунку ІМТ не враховують особливості ваших генів, генетика впливає і на зріст, і на масу тіла. Гени впливають і на схильність до повноти, і на конституцію тіла, і на зріст, що потім позначається на ІМТ.

Харчування має значний вплив на нашу вагу, що потім впливає на ІМТ. Ми не можемо ніяк вплинути на свій зріст, але можемо контролювати свою вагу за допомогою здорового харчування. Збалансована дієта в більшості випадків допомагає схуднути та підтримувати здоровий ІМТ.

Фізичні навантаження, які також впливають на нашу вагу, особливо важливі в дитинстві. Вони допомагають зміцнити кістки та прискорити ріст. В дорослому віці вони допомагають спалити більше калорій. Регулярні фізичні вправи також сприяють збільшенню м’язової маси, тому вони допомагають нормалізувати свій ІМТ.

💬 Последние комментарии
Луна -2
шо в лоб ,шо по лбу,,,-разницы никакой нет .
Прикольно
)))
Луна -2
Вот интересно, а про отхожие места в Европе никто не пишет -А ведь в России и были отхожие места, и были бани -Вообще -то русские самые чистоплотные люди,по сравнению с европейцами .Да, обыкновенные бани - где хлестали тебя веником , и омывали свежей водой,Где -то читала, что французы создали ароматы (духи),для того чтобы прикрывать свои запахи немытого тела...Во Франции 16 века в Лувре дамы обязательно вляпывались , простите меня за подробности, в обыкновенное гуано - поэтому маркиза де Помпадур, фаворитка короля, ввела в моду высокие каблуки.И эти европейцы учат нас жизни...
уКРАИНЕЦ ОХРЕНЕЙ! ГАЗ ПО 50 ГРИВНЕЙ!
уКРАИНЕЦ ОХРЕНЕЙ! ГАЗ ПО 50 ГРИВНЕЙ! НО ЗАМЁРЗНУТЬ вАМ НЕ ДАСТ ПИАНИСТ И ПРЕЗИДЕНТ!
е
что ж ты промолчала про отправку СВОИХ родных в окоп? опять чтоб за ТВОИ убеждения страдали другие, да тварь?
Луна -2
Вообще -то Путин способствует обороне своей страны -так, чтобы в случае чего Россия была готова .Ко всем провокациям ..со стороны США И Украины.
е
да, тебе будет конец.... когда америкосы таких как ты кинут, а они ВСЕГДА кидают холопов, что им прислуживают.. а продажных тупых дур так точно...