Здоровьеukrhealth.net30 янв.

5 корисних властивостей граната

У цього смачного і яскравого фрукта, який взимку є в кожному магазині, маса корисних властивостей. Він зміцнює серце, захищає від раку і підвищує рівень гемоглобіну.

Гранат містить багато вітамінів

У гранаті, як і в більшості фруктів, багато вітамінів: C (в 100 грамах міститься 21% денної норми), K, В6 і В9, а також 15 амінокислот, серед яких 5 незамінних. Гранат багатий такими мінералами, як калій, мідь, фосфор, магній, йод і залізо. Залізо з граната добре засвоюється. Саме тому при анемії показано пити мінімум один стакан гранатового соку в день.

Гранат зміцнює серце

У гранаті міститься речовина пунакалагін, яке скорочує кількість вільних радикалів в організмі і благотворно впливає на серце. Вчені з’ясували, що гранат знижує рівень холестерину і бореться з бляшками в кровоносних судинах. В одному з досліджень медики запропонували хворим зі стенозом сонної артерії випивати щодня по 30 мл гранатового соку. Через три роки кількість бляшок у пацієнтів зменшилася на 30%.

Гранат захищає від старіння

З віком в організмі людини відбувається деградація тканин і клітин. Дослідження, опубліковане в Nature Medicine, показує, що речовина уролітін А, що міститься в гранаті, може зупинити цей процес: воно запускає оновлення мітохондрій, зупиняючи старіння клітин.

Гранат запобігає раку

Багато продуктів харчування мають антиракові властивості. Гранат – один з них. У ньому міститься речовина елаготанінів, яке, згідно з дослідженнями, блокує ріст злоякісних утворень в організмі. Щоденне вживання граната або гранатового соку знижує ймовірність онкологічних захворювань в кілька разів.

Гранат підвищує рівень гемоглобіну

Гемоглобін – залізовмісний білок. При нестачі гемоглобіну людина може відчувати нудоту, слабкість і швидко втомлюватися. Якщо ви здали аналіз крові і він показав знижений рівень гемоглобіну, саме час включити в свій раціон гранатовий сік. Випивайте по 150-200 мл свіжого соку щодня – і рівень гемоглобіну підніметься.

💬 Последние комментарии
Кот Матроскин
В смысле целует дьявола под хвост.
да точно
а че 27 млн граждан СССР не помнят? или 36 млн Китайцев? нету дня холокоста этих народов
ера
Рос парень в семье верующих...
Масик
Ага, Лас-Вегас уже построили, Лохом обещанный? Теперича на КОКСОдром замахнулись... ДБ...
Сексопатолог
Ха-ха-ха, партия оказалась не лидерской, а пидерской.
shtopannyiua.com
Столтенберг заявил, что НАТО продолжает придерживаться политики открытых дверей, а теперь ещё и политики раздвинутых "булочек". Ответ России не за горами.
Масик
Уровень его подготовки и профессиональной годности к должности президента равен 0. За тот срок, что он в должности, вместо того чтобы научиться чему-то, только просрал всё и превратился в мелкого, тупого, обидчивого, мстительного и обдолбанного лоха. Стать за два года противней и мерзостней Парашкина - это надо иметь талант, тут Лоху не откажешь.