5 найдивніших способів схуднути: ми перевірили кожен
Здоровьеrpl.net.ua31 июля 2017

5 найдивніших способів схуднути: ми перевірили кожен

Знаменитості озвучують вельми незвичайні «секрети стрункості», від ковтання кубиків льоду до додавання кайенского перцю в будь-яку страву. Ми вирішили з’ясувати, чи дійсно ці способи працюють!

1. Кубики льоду

На що розраховували: на розтоплювання льоду організм витрачає калорії, при цьому кубики досить об’ємні, щоб створити ілюзію повного шлунка. В результаті апетит погашений, калорії не прибувають, а, навпаки, спалюються. Що виявилося: проковтнути кубик льоду практично нереально, доводиться розсмоктувати його в роті. Може бути, на це і йдуть якісь калорії, але явно трохи, а апетит — замість того,щоб зменшитися — розгорається, вода потрапляє в шлунок дуже маленькими порціями, щоб створити відчуття ситості.

Наш вердикт: спосіб не працює.

2. Є з маленької синьої тарілки

На що розраховували: дієтологи стверджують, що їсти треба з маленьких тарілок, оскільки навіть невелика порція на них виглядає досить переконливо. Крім того,синій колір відбиває апетит. Що виявилося: майже вся звична їжа в яскраво-синій тарілці чомусь дійсно виглядає менш апетитною. Дивно,але ми перевіряли: один і той же салат в білої та синьої салатниці виробляє абсолютно різне враження! Підтвердилося і друге припущення: в більшості випадків наедаешься тією їжею, яка влізла в маленьку тарілку.

Наш вердикт: спосіб працює!

3. Класти кайенский перець в будь-яку страву

На що розраховували: гостра приправа повинна розігнати метаболізм, що означає більш активну розщеплення у тому числі жирів і вуглеводів, причому не тільки після їжі, але і протягом декількох годин після! Що виявилося: ну, по-перше, спосіб категорично не підходить людям, страждаючим гастритом або печією. Але щось у ньому, безумовно, є: перець не тільки стимулює метаболізм, він працює як легкий сечогінний засіб, а за рахунок виведення зайвої рідини йде і вага. Крім того, після гострої їжі ти довше залишаєшся ситого!

Наш вердикт: спосіб працює з деякими обмеженнями.

4. Прожовувати кожен шматочок їжі 40 разів

На що розраховували: чим довше людина їсть їжу, тим більше у мозку часу, щоб вловити сигнал «організм ситий». Проводилися навіть дослідження, які показали, що 40 разів — оптимальна кількість, так як при більш тривалому жуванні їжа втрачає смак, виділяється занадто багато шлункового соку та слини, що в підсумку шкодить ШЛУНКОВО-кишкового тракту. Що виявилося: під час експерименту ми з’ясували, що ефект виходить рівно протилежним! Щоб хоч якось компенсувати нескінченне рух щелепами, люди беруть великі шматки їжі, ніж зазвичай, щоб розтягнути на весь процес жування. В результаті з’їдається в 1,5 — 2 рази більше звичного об’єму.

Наш вердикт: спосіб не працює.

5. Рожева стіна

На що розраховували: нас дуже вразив пост Кендалл Дженнер, в якому вона стверджувала,що схуднути їй допомагає пофарбована в ніжно-рожевий відтінок стіна кухні, на яку вона дивиться під час їжі. Нібито рожевий колір пригнічує апетит, але при цьому піднімає настрій. Що виявилося: перефарбовувати стіни ми не зважилися, але скористалися самоклеючою плівкою, а заодно накрили стіл рожевою скатертиною. Через три дні всі беруть участь благали про пощаду: рожевий діяв на нерви і викликав бажання якомога швидше покинути«поросяче» приміщення. Таким чином, спосіб Кендалл працює досить умовно: є дійсно в таких умовах нестерпно, але і настрій не покращується, а погіршується.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
кипчак
Спасибо за экономию времени и комментарии. Хотя те, кто слушает и смотрит Навального, не смотрят такие видео, не слушают таких комментаторов. У них уровень развития не выше чем у Лехи и его команды, а у Навального не только рыбий глаз, но и ум и интеллект рыбки - все мелко, примитивно, лживо, да еще и продажно. Каждый подтягивает в свою компанию себе подобных это давно известно. Действительно, с первых минут, полное впечатление ремейка с Межигорья - те же неизвестные рабочие и обслуга, поставляющие информацию и фотографии, золотой унитаз и т.п., главное, что видео вовремя. В случае с Лехой - он уже не сомневался, что его посадят и есть за что, но стрелки нужно перевести на преследование за оппозиционную деятельность. Легенды и версии борцов за справедливость, против коррупции, а также за все хорошее, против всего плохого, мы уже слышали не только ушами, но и почувствовали на собственной шкуре, а россиянам еще все в новинку и тем легче поймать на такую удочку. Так ведутся люди раз к разу на финансовые пирамиды - жадность и глупость плохие советчики. Поэтому лучшим лекарством или прививкой от злокачественной оппозиции может стать большая информированность о всех приемчиках свержения или подрыва устоев власти в неугодных "демократическим" государствам других независимых странах. Больше документов и исторических фильмов на эту тему, желательно с предварительным комментарием историков. По крайней мере в виде даже слухов информация сможет проникнуть в самые тупые головы. Недавно показывали фильм "Полковник Редль", где очень логично выглядит версия предпосылок первой мировой (1914 г.) - наследник австро-венгерского престола так мутил козни против России и Франции, так искал сакральную жертву и повод и компромат России, что в конце концов сам стал жертвой. Сам погиб и империю развалил, если я правильно понимаю задумку фильма,
Кот Матроскин
А всё началось так невинно: На месте книжных магазинов открыли бутики и казино...
Кот
А Петька так старарался,морду лица ушил,не пил цельных три дня и тут так невдобно вышло!!!Абидно,панимашь!
е
Из окопа пишешь борцун с агрессором? Или с полей? Или от станка? Нет? Религия не позволяет? Пиши на мове, не выучил?
ке
какие вы жалкие! нужно землю есть лишбы агрессору было плохо! а вы? ноете ноете ! Что не любите свою родину Украину? позорники на мове не говорите, хотя бы английский выучили бы! думали так просто европейский образ жизни получите! лентяи!
ке
слава Усраине
Где ваша щэнэвмэрла
Ага! Щэнявмэрлу как завоете, все собаки разбегаются. Но что то не слышно этого воя в последнее время.