5 причин додати в свій раціон ківі
Здоровьеwworld.com.ua25 июля 2020

5 причин додати в свій раціон ківі

Ківі не користується такою популярністю, як яблука чи апельсини, але насправді він не менш корисний, ніж вони.

Ось 5 причин додати ківі у свій раціон:

Ківі зміцнює імунітет. Ківі містить величезну кількість вітаміну С. В ньому його на стільки багато, що одна чашка нарізаного ківі містить вдвічі більше вітаміну С, ніж потрібно дорослій людині на добу. Вітамін С необхідний для роботи імунної системи. Одне дослідження показало, що вживання ківі допомагає знизити ризик грипу, особливо якщо мова йде про дітей та людей, старших за 65 років. Крім того, ківі містить велику кількість вітаміну Е, необхідного для виробництва імуноглобулінів, що знищують шкідливі патогени.

Ківі запобігає виникненню зморшок. Відомо, що вітамін С стимулює вироблення колагену. У дослідженні, опублікованому в American Journal of Clinical Nutrition, продукти, багаті на вітамін С, пов’язали не тільки зі зменшенням глибини зморшок, а і зі зменшенням сухості шкіри. Крім того, вітамін С має протизапальні та антиоксидантні властивості, які допомагають зняти набряки під очима.

Ківі покращує здоров’я очей. Ківі містять велику кількість каротиноїдів зеаксантину та лютеїну, які дуже важливі для здоров’я очей і необхідні у нашому раціоні, оскільки організм не може їх виробляти. Брак цих каротиноїдів може викликати втрату макулярного зору (здатність дивитись прямо), але одне дослідження показало, що вживання трьох порцій фруктів на день може зменшити ризик дегенерації макули на 36%.

Ківі допомагає при астмі. Дослідження показало, що вживання фруктів, багатих на вітамін С, таких як ківі, може позитивно впливати на роботу легенів , що особливо важливо для людей, що страждають на астму. Свіжі ківі здатні зменшити хрипи в легенях дітей-астматиків.

Ківі прискорює загоєння ран. Завдяки вітаміну С та іншим антиоксидантам, ківі допомагає прискорити загоєння ран. Дослідження показали, що велика кількість продуктів з вітаміном С допомагає прискорити загоєння післяопераційних швів, а антиоксиданти захищають клітини від пошкодження вільними радикалами.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
А еще есть титан, хром, уран(!). А про каолин и говорить стыдно: 80% мировых месторождений расположено на укрАине. Вот только керамогранит бывает итальянским, испанским, российским, китайским, но только не укрАинским. Мозгов нет. И не будет, потому, что украинцы))))
Игбун Хохлов
Полено, ресурсов мало? 1. Каменный уголь. Уголь в Украине является самым добываемым топливным ресурсом. По подсчетам, его запасы в недрах представляют собой около 40 миллиардов тонн. Основное его количество сосредоточено в Донецком и Львовско-Волынском бассейнах. 2. Природный газ. Государственным балансом учтено 289 месторождений природного газа на территории страны. Его хватает для обеспечения собственных потребностей населения. 3. Марганцевая руда. По запасам марганцевых руд Украина занимает 1 место в Европе и 2 место в мире. Основные запасы сосредоточены и добываются в Никопольском марганцеворудном бассейне и Велико-Токмацком месторождении. 4. Железная руда. Украина – один из мировых лидеров по разведанным запасам железной руды – более 20 миллиардов тонн. Железная руда в стране добывается открытым способом, в основном в Криворожском бассейне и Кременчугском бассейне. 5. Медная руда. В Украине находятся большие запасы самородной меди - около 20 миллионов тонн, расположены они в пределах Волыно-Подольской плиты. 6. Ртуть. На территории государства находится почти 2% мировых запасов ртути, располагаются они в Закарпатье (в гидротермальных вулканогенных месторождениях) и в Донецкой области (в эпитермальных месторождениях). 7. Соль. В стране находятся большие запасы каменной соли – на территории Донецкого бассейна, Приднепровской низменности, Прикарпатья и Закарпатья. Украинская соль используется внутри страны и идет на экспорт, при этом она считается одной из самых качественных в мире. 8. Графит. Украина занимает 2 место в мире по запасам графита – более 1 миллиарда тонн. На территории страны примерно 300 месторождений, все они принадлежат к метаморфогенному типу. Разрабатывается из них примерно 5, почти все они находятся на юге страны. 9. Торф. В государстве найдено почти 2500 месторождений торфа, все они находятся на севере и западе страны. Больше всего торфа добывается в украинском Полесье. 10. Золото. В Украине выделяют три основных золотоносных провинции: Карпатскую, Украинского щита и Донецкую. На их территории располагаются 6 золоторудных районов. https://сезоны--года-рф.turbopages.org/s/xn----8sbiecm6bhdx8i.xn--p1ai/полезные%20ископаемые%20Украины.html Вот мозгов мало, точнее сказать, у хохлоту они отсутсвуют полностью.
Игбун Хохлов
Не сплошной - сплошной-двойной.
Елена
Белый дом образца 1993 года в Москве козлоослик помнишь?По нему из танковых орудий и БМП били,не так?Или это не правда?
Davis
Я так схвильований, що отримав позику від кредитора, який допоміг мені з моєю позикою. Було дивовижно, як я отримав позику ... Я спробував іншу послугу, але ніколи не міг отримати позику в цій службі. Деякі з них попросять мене заповнити багато документів і в кінці дня не закінчиться добре. Але я щасливий після зустрічі з Оленою Ніно. Я зміг отримати свою позику в розмірі 22 000 євро, зараз мій бізнес проходить добре, і я хочу, щоб ви все це знали сьогодні, оскільки вони швидкі і на 100% надійні. Зараз я сплачую кредит, який я отримав від компанії Elena Nino позики по всьому світу. Зв'яжіться з ними і не витрачайте часу на цих кредиторів, будь ласка, зв’яжіться з цим електронним листом: elenanino0007@gmail.com
Елена
Не радуйся дурень,нехороших слов для такой мрази и падали пидарасной как ты у меня много,хоть жопой жуй ,поэтому закрой своё поганое ебло и сиди не отсвечивай, почитатель Маннергейма и Краснова с Солженицыным,А Украина идёт в Европу.Слава Украине!
Елена
Просто не буду тебе никогда отвечать,и всё,если будешь обзывать.
Авторские статьи