Здоровьеpanno4ka.net2 сент.

5 причин вживати на ніч розчин яблучного оцту

Існують різні способи вживати яблучний оцет – ви можете змішати його з медом, лимонним соком або лимонною водою. Але вживаючи його на ніч не треба нічого вигадувати – додайте столову ложку яблучного оцту в склянку теплої води і випийте цю суміш. Ось, яку користь це може вам принести:

nk_hauz/-mgd2cgkvhbj6lxaykww.jpg

Допоможе схуднути. Кілька досліджень показали, що оцтова кислота сприяє спаленню вісцерального жиру, пригнічує апетит, уповільнює травлення та допомагає пришвидшити спалювання жирових запасів. Звісно, вживати концентрований яблучний оцет не варто, він може викликати кислотний рефлюкс, нудоту та руйнування зубної емалі.

Знизить рівень цукру в крові. Для тих, хто страждає на цукровий діабет, регулярне вживання яблучного оцту може виявитись корисним. Він допомагає уповільнити травлення та запобігти різким стрибкам рівня глюкози в крові. Також доведено, що яблучний оцет збільшує чутливість до інсуліну. Найкраще вживати яблучний оцет саме перед сном.

Усуне неприємний запах з рота. Неприємний запах з рота вранці може викликати незручності, але уникнути його появи складно. Навіть якщо ви ретельно почистите зуби ввечері, вранці дихання все одно може бути несвіжим. Яблучний оцет має антибактеріальну дію, тож прополоскавши ним рота перед сном, ви можете вирішити цю проблему.

Вирішить проблеми з травленням. Печія та труднощі із роботою кишечника зранку – це явище доволі поширене. Яблучний оцет стимулює травлення та допомагає уникнути ранкової печії.

Покращить якість сну. Міцного сну потребують абсолютно всі, незалежно від віку. Однак, в наш час порушення сну стали звичною справою для мільйонів людей. Нестача сну може викликати ряд медичних станів, включаючи ожиріння. Яблучний оцет стимулює вироблення гормону сну, який допоможе вам міцно проспати 7-8 годин на добу.

💬 Последние комментарии
Серж
Получается по-петушинному: прокукарекал, а там хоть не расцветай!!! Улыбнуло!
-----
«Елена - 23 апреля 2019 - Зелинский умный, а Коломойский гениальный, а Пётр Алексеевич целеустремленный,..."
Весёлый Роджер
«Елена - 23 апреля 2019 - Зелинский умный, а Коломойский гениальный, а Пётр Алексеевич целеустремленный, а Игбун Хохлов это знает и завидует.» «Елена – 05 января 2022 -….а так лишнего стараюсь не брехать,шоб там Роджер не рассказывал.»
Весёлый Роджер
#Свободу АрМоВиру!!! Выдать Пете миномёт и десять мин для удара по Раде, а Шмуля пердун - будет у него смокчать в засаде!
Весёлый Роджер
Шмуля Писдунович, ну хватит своих защищать! Надоел ты всем своей пархатой брехней! Где я там написал слово ЕВРЕЙ??? ЭЙ ТВАРЬ отвечай!!! Эй МУДАК Шмуля, дэ?
Лижите задницы убийцам ваших предков
Эдик! А ты продолжай лизать задницы убийцам твоих предков, глядишь, они передумают тебя убивать! А может быть и не передумают...
А ПО КАКОМУ ТАКОМУ ПРАВУ ?
Памятные монеты посвящённые Олимпийским Играм имеет право выпускать только страна - организатор Игр! Какое право имеет это делать украина?