Здоровьеterrawoman.ua25 янв.

5 прихованих проблем з нирками

Нирки є органами, які допомагають відфільтрувати непотрібні продукти з крові. Вони також беруть участь в регуляції кров'яного тиску, електролітного балансу, і виробництві червоних кров'яних клітин в організмі. Більшість людей з ХБП (хронічна хвороба нирок) не мають ніяких симптомів, тому що тіло може терпіти навіть значне зниження функції нирок. Іншими словами, ми народжуємося з набагато більшою кількістю функцій нирок, чим це необхідно для виживання. Функцій нирок часто буває досить, навіть якщо тільки одна нирка працює. Саме тому люди можуть дати свою нирку комусь, хто потребує пересадки нирки. На будь-якій стадії захворювання нирок, знання - це можливість вчасно почати лікування, що не мало важливе. Знаючи симптоми захворювання нирок можна допомогти ниркам відновити свої функції, щоб почувати себе краще. Якщо ви дізнаєтеся, що у вас є один або декілька з наступних симптомів ХБП, і ви турбуєтеся про проблеми з нирками, зверніться до лікаря для здачі що багато симптомів можуть бути викликані іншими проблемами із здоров'ям. Єдиний спосіб упізнати причину вашого симптомів звернутися до лікаря і здати аналізи. Проблема 1: Зміни в сечовипусканні Нирки роблять сечу, тому, коли нирки мають проблеми, сеча може змінитися. Як? Ви встаєте вночі, щоб сходити в туалет. Сеча може бути пінистою. Ви можете мочитися частіше, або у великих кількостях, ніж зазвичай, з блідою сечею. Ви можете мочитися рідше або в менших кількостях, ніж зазвичай, з темним кольором сечі. Ваша сеча може містити кров. Ви можете відчути тиск або зазнавати труднощі з сечовипусканням. Проблема 2: Шкірний висип і свербіж Нирки видаляють відходи з крові. Колинирки не в змозі з цим справлятися, то відбувається накопичення відходів в крові і може викликати сильний свербіж. Проблема 3: Набряки Відмова нирок видаляти зайву рідину, призводить до накопичення у вашому організмі зайвої рідини і це викликає набряки в ногах, кісточках, ступнях, на обличчі і руках. Проблема 4: Втома Здорові нирки роблять гормон під назвою еритропоетин, який переносить кисень червоних кров'яних клітин. У міру того, як нирки втрачають нормальну працездатність, вони роблять менше еритропоетину. З меншою кількістю червоних кров'яних клітин зменшується кількість переносимого кисню і ваші м'язи і мозок втомлюються дуже швидко. Може розвинутися анемія. Проблема 5: Біль в спині Іноді, болі в нирках і болі в спині можуть бути схожі. Але біль, викликана ХБП, як правило, глибше і вище в нижній частині спини, відчувається під ребрами. Біль може відчуватися тільки на лівій або правій стороні, або на обох сторонах відразу.

💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
Потери РФ на Донбассе: нападающие Омской футбольной команды, отцы абитуриентов Элистинского педагогического училища (по списку), воины погибшее в Великой отечественной войне, парочка литературных героев. Хохлопидар, все сообщения в укропских СМИ - топорные фейки, рассчитанные на такое быдло, как ты.
Ke
вы сначала спросите у украинцев - как они относятся к русским ?
Суета сует
И измена Мазепы императору Петру тоже навсегда останется.
Добрый доктор
Безусловно, в случае коронавируса жажда власти победила здравый смысл. Коронавирус - это неправильное решение, которое вступает в противоречие с одним из законов настоящей власти.
Каменяр
Тебе, як ХОХУ нижнього рівня, твої кукловоди не вважають за потрібне інформувати про реальні розміри втрат РФ в ЛУГАНДОНСЬКІЙ КАМПАНІЇ
Каменяр
Ти так і не відповів на конретні питання- 1. - Що на тих складах і ким було захоплено ? 2. Який звязок між "захопленням військових складів в Івано-Франківську" і приходом ДРГ Гіркіна на Донбас?
Добрый доктор
Коронавирус - это американское биологическое оружие, которое снижает интеллект инфицированных и их потомства. Изменения необратимы. Проще говоря коронавирус превращает людей в зомби. Зомби легче управлять.