Здоровьеjoy-pup.comSep 6

5 продуктів, які дають багато енергії організму

Нашому тілу потрібна енергія для виконання повсякденних завдань. Але часто поживних речовин, які ми отримуємо з їжею, недостатньо, і ми відчуваємо себе втомленими. Для цього може бути багато різних причин. Ми в Joy-pup рекомендуємо ввести в свій раціон продукти, які будуть давати необхідну дозу енергії і надовго підтримувати її високий рівень.

nk_hauz/Ix-szRI7g.jpeg

1. Вівсянка

nk_hauz/Kv-yzgI7R.jpeg

Вівсянка дає багато енергії, з цієї причини її часто рекомендують їсти за сніданком. Вона активує організм на новий день, повільно вивільняє енергію протягом дня, а також підтримує насичення шлунку. Вівсянка містить багато клітковини і корисних вуглеводів, які діють як здорові джерела енергії. Вівсянку можна готувати як завгодно: варити на молоці, воді, додавати в неї фрукти, ягоди, горіхи або інші інгредієнти.

2. Банани

nk_hauz/Ud-skgInR.jpeg

Банани – одні з найбільш поживних фруктів, крім усього іншого вони містять калій. Цей елемент особливо корисний для м’язів і відмінно підходить для щоденного раціону при заняттях спортом. Калій допомагає м’язам відновлюватися після вправ. Важкоатлети, як відомо, їдять багато бананів саме з цієї причини. Калій запобігає м’язові спазми і відновлює пошкодження під час тренування. З’їсте два банана на сніданок – будете спати протягом всього дня. Наріжте банани у фруктовий салат або або їжте як зазвичай.

3. Риба

nk_hauz/It-szRI7R.jpeg

Риба містить багато жирних кислот Омега-3, які забезпечують організм великою кількістю якісної і швидкої енергії. Особливо хорошими джерелами Омега-3 є тунець, лосось, сардини і форель. Відомо, що дієта з високим вмістом риби позитивно впливає на пам’ять, функцію центральної нервової системи і знижує рівень стресу. Риба піклується про мозок, запобігає депресію і покращує концентрацію уваги. Спробуйте на сніданок салат з тунця, так як вона надовго збереже відчуття ситості.

4. Яйця

nk_hauz/x2-szRS7g.jpeg

Час від часу виникають суперечки про користь вживання яєць для здоров’я, оскільки яєчні жовтки містять багато калорій і холестерину. Однак яйця підходять для здорового і збалансованого харчування, якщо їх не є занадто багато. Яйця містять білок, корисні жири, вітаміни, мінерали та антиоксиданти. Всі ці інгредієнти важливі для функціонування організму. Крім того, яйця дають багато енергії, а вживання їх в їжу покращує здатність концентруватися. З’їжте варене яйце на сніданок, якщо хочете, щоб ваше тіло залишалося бадьорим до полудня.

5. Вода

nk_hauz/0S-ykgIng.jpeg

Вода – один з кращих джерел енергії в світі. Стрес і фізичні навантаження викликають пересихання тіла, і тоді вода – найкращий спосіб відновити втрачену енергію. Коли ви відчуєте втому, випийте дві склянки води. Вода – життєво важливий елемент, без якого наш організм не може нормально функціонувати. Не забувайте пити воду не менше двох літрів в день.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Таки шо там Шмуля с плавление металла на вугле? Как там - блямсы будуть, а шлямсы?
Весёлый Роджер
Не надо дерьмо щирое лить на светлую голову Анатоля, умницы, самовыдвиженца, а ныне уже депутата и не во всякой там сосущей колонии, а в Российской Государственной Думе! И прогнозы его сбываются! Вот он семь лет назад сказал - что бандеровцы заведут Украину в пропасть и будет она по уши сидеть в дерьме! Ну шо Шмуля, разве не так? Да так! ЭЙ тварь, отвечай мудак!
Весёлый Роджер
Ну шо Шмуля мудак, сдулся твой запор - "вумный" коллега по обсеранию России, не ответил! Тому що не нашёл он в Инете, нечего ему копипастить! Мозгоблуду херовому - идейному пиСдуну, с его историческим и непоколебимым и идейно непреодолимым путём у светлое равноправное будущее, где все будуть равны, но партейцы из номенклатуря и завскладами - всех ровнее! Уря товарищи! Уря!
Весёлый Роджер
Эй обсерун пиСдун Шмуля! А дэ я тут шо про твою Амерыку писал? Ну как дай мою фразу! Ты смотрю уже и читать разучился - чи опять буряковки халявной напился, мразь алкашная! Закусывать надо и за лесом следить не сядит ли там пиндосный C-130 с масками и дупными замазками! «Елена -27 июня 2020 - Много, очень много масок, самолёт целый,большой доставил, …нужные медицинские препараты и средства всякие приборы,там инвентарь ,всякое такое . всё доставили и ИВЛ Америка людям посылает,кому надо…» «Елена -29 июня 2020- Болезнь.ха.А Украина все равно идёт в Европу…» Хоть и мает нищебродную *опу! «Елена- 27 июня 2020-…,я всё понимаю не хуже тебя,и что экономике производства пиз..ец и сокращения всего и вся,ну а что?...»
Весёлый Роджер
Ой дивлюсь обрадовался падаль, ой бачу вже гроши считает, скики вин на суседях назаробитчает! Мразь продажная, нацисткий холуй!
Весёлый Роджер
Звиняй пердун провокатор, а это не ты Шмуля писал? Или ты тут тильки дерьмо бандеровское высерал? Что тебе не так? Или на рожу ты МУДАК? ТАК? Да ТАК! Что не нравится ПРАВДА про тебя, продажного вора! Ну так пыды и покакай у соседского забора!
Елена
Он как и Ищенко, прогнозы всегда его не сбываются, вроде логично,но всё мимо.
Авторские статьи
Авторские статьи6ч. назад
На его месте должен был быть я \ Российский след в попытке ликвидации помощника Зеленского
Авторские статьи7ч. назад
Покушение на Шефира. Что это было? 1
Авторские статьи8ч. назад
Скандал с кроссовками и деньги не от Байдена: чем занимается Зеленский на Генассамблее ООН
Авторские статьи13ч. назад
Франция - больной человек Запада. Д.Джангиров и М.Хазин
Авторские статьи14ч. назад
Новая эра: украинцы будут жить как в английском романе
Авторские статьи15ч. назад
Зеленский и демократия: на Украине строят «правильную» двухпартийность по заказу Запада
Авторские статьи15ч. назад
Саакашвили улетел, но 17 раз обещал вернуться
Авторские статьи16ч. назад
Востоковед Карнеев: Союз России и Китая даст достойный ответ «новому НАТО в Тихом океане»
Авторские статьи17ч. назад
Александро-Невская лавра: вечный приют именитых малороссиян 1