Здоровьеjoy-pup.comSep 6

5 продуктів, які дають багато енергії організму

Нашому тілу потрібна енергія для виконання повсякденних завдань. Але часто поживних речовин, які ми отримуємо з їжею, недостатньо, і ми відчуваємо себе втомленими. Для цього може бути багато різних причин. Ми в Joy-pup рекомендуємо ввести в свій раціон продукти, які будуть давати необхідну дозу енергії і надовго підтримувати її високий рівень.

nk_hauz/Ix-szRI7g.jpeg

1. Вівсянка

nk_hauz/Kv-yzgI7R.jpeg

Вівсянка дає багато енергії, з цієї причини її часто рекомендують їсти за сніданком. Вона активує організм на новий день, повільно вивільняє енергію протягом дня, а також підтримує насичення шлунку. Вівсянка містить багато клітковини і корисних вуглеводів, які діють як здорові джерела енергії. Вівсянку можна готувати як завгодно: варити на молоці, воді, додавати в неї фрукти, ягоди, горіхи або інші інгредієнти.

2. Банани

nk_hauz/Ud-skgInR.jpeg

Банани – одні з найбільш поживних фруктів, крім усього іншого вони містять калій. Цей елемент особливо корисний для м’язів і відмінно підходить для щоденного раціону при заняттях спортом. Калій допомагає м’язам відновлюватися після вправ. Важкоатлети, як відомо, їдять багато бананів саме з цієї причини. Калій запобігає м’язові спазми і відновлює пошкодження під час тренування. З’їсте два банана на сніданок – будете спати протягом всього дня. Наріжте банани у фруктовий салат або або їжте як зазвичай.

3. Риба

nk_hauz/It-szRI7R.jpeg

Риба містить багато жирних кислот Омега-3, які забезпечують організм великою кількістю якісної і швидкої енергії. Особливо хорошими джерелами Омега-3 є тунець, лосось, сардини і форель. Відомо, що дієта з високим вмістом риби позитивно впливає на пам’ять, функцію центральної нервової системи і знижує рівень стресу. Риба піклується про мозок, запобігає депресію і покращує концентрацію уваги. Спробуйте на сніданок салат з тунця, так як вона надовго збереже відчуття ситості.

4. Яйця

nk_hauz/x2-szRS7g.jpeg

Час від часу виникають суперечки про користь вживання яєць для здоров’я, оскільки яєчні жовтки містять багато калорій і холестерину. Однак яйця підходять для здорового і збалансованого харчування, якщо їх не є занадто багато. Яйця містять білок, корисні жири, вітаміни, мінерали та антиоксиданти. Всі ці інгредієнти важливі для функціонування організму. Крім того, яйця дають багато енергії, а вживання їх в їжу покращує здатність концентруватися. З’їжте варене яйце на сніданок, якщо хочете, щоб ваше тіло залишалося бадьорим до полудня.

5. Вода

nk_hauz/0S-ykgIng.jpeg

Вода – один з кращих джерел енергії в світі. Стрес і фізичні навантаження викликають пересихання тіла, і тоді вода – найкращий спосіб відновити втрачену енергію. Коли ви відчуєте втому, випийте дві склянки води. Вода – життєво важливий елемент, без якого наш організм не може нормально функціонувати. Не забувайте пити воду не менше двох літрів в день.

💬 Последние комментарии
Елена
Ваше дело,куда хотите туда и направляйтесь,чтобы только желание, здоровье и возможности позволяли,у нас свободная страна, можно куда угодно уехать, хоть в Перадор.
Елена
Склероз не лечится.
Луна-2
А вот и ошиблась я мечтаю о ...России- моей любимой Родине - с ее чистыми,и глубокими озерами -ее широкими и необъятными лесами.Есть такой край -Красноярский... там необычной красоты цветы- называются -жарки ..Впрочем, все это лирика.. и тЕБЕ НЕ ПОНЯТЬ..Да и не любишь ты Россию - не умеешь вслушиваться в ее звонкую тишину .В ее невзрачную красоту.А для того, чтобы ее понять надо просто любить эти края....
Елена
А что там угадывать,в Кабо-Верде вы хотите,куда Наталью Поклонскую направили служить,там хоть и Африка,но ничего,жить можно,жуй кокосы,ешь бананы,хе.
Новый мировой порядок
А кем и зачем углубляется?
Серж
Ну не парьтесь, Гретый Тумблер вам в подарок.
Серж
Даааа, ребята, вы приехали!