ЗдоровьеOct 13

5 продуктів, які захищають ваші легені

Чи можна підтримати легені правильною їжею? Наука каже, що можна. Дослідники з'ясували, що певні продукти і їх інгредієнти допомагають запобігти захворюванням легенів і навіть сприяють їх регенерації. Загалом, якщо частіше їсти такі продукти, є хороші шанси зберегти здоров'я легенів або підтримати процес їх одужання.

nk_hauz/uYjHkeDng.jpeg

5 продуктів, які захищають ваші легені Петрушка. Ефірні масла петрушки здатні знешкодити токсичні речовини, в тому числі, які містяться в сигаретному димі і призводять до раку! Її антиоксиданти запобігають неконтрольоване ділення клітин легеневої тканини, що ефективно проти раку легенів. Експерименти з пацюками, проведені в Китаї, ще раз підтвердили це в 2017 році. Часник. Відомо, що алліцин пригнічує ріст бактерій і, таким чином, протидіє небезпечним виразкам в шлунку і пораженню органів дихання. Це підтвердило дослідження Гентського університету. Броколі. Рослинна речовина сульфорафан, який у великій кількості міститься в броколі, активує особливий ген в організмі людини, який захищає клітини від токсичних речовин і, таким чином, запобігає раку. Цей ефект був експериментально підтверджений вченими. І тут мова йде про рак легенів, тому що у курців значно підвищений ризик його розвитку. Помідори і яблука. Саме - поєднання цих двох інгредієнтів! В Університеті Джона Хопкінса був доведений позитивний ефект двох помідорів і одного яблука в день, особливо для здоров'я легенів. Таке поєднання дає той же ефект, що і броколі. Вода. Це просто еліксир життя. Тим більше, що легені на 80 відсотків складаються з води. Так що, коли органи дихання зневоднюються, мікроби та інші патогени легше проникають в них. Достатня гідратація забезпечує захист. Але важливо пити не більше трьох літрів води в день.

💬 Последние комментарии
е
Елена, это та самая Америка которая у тебя супер-пупер или есть еще какая-то?)))) не стесняйся поведай миру очередной свой тупой бред..
Игбун Хохлов
Просто возмутительные действия страны-агрессора.
Ост
Пока будете оглядываться на заинтересованность других- Так и будете ходить в марионетках. Свидоми.
е
ну я понимаю, что у тебя детская травма и хронический склероз...но до тебя тупой дуры так и не дойдет, что ТВОЯ половая жизнь под мостами здесь НИКОМУ не интересна....
е
Елена, шо ж твои америкосы так трусятся? они ж их сами воспитывали, кормили, вооружали??? Елена, ау - твоя Америка спонсор терроризма! и ты этим гордишься, дура тупая????
е
свидомые у вас как с логикой?))) это же "самый грязный и вонючий газ агрессора" и вы готовы его пропускать через свою чистую трубу?))) или деньги как обычно не пахнут?))
е
ага, твой брат по разуму))) такой же ибанутый и тупой...