ЗдоровьеOct 13

5 продуктів, які захищають ваші легені

Чи можна підтримати легені правильною їжею? Наука каже, що можна. Дослідники з'ясували, що певні продукти і їх інгредієнти допомагають запобігти захворюванням легенів і навіть сприяють їх регенерації. Загалом, якщо частіше їсти такі продукти, є хороші шанси зберегти здоров'я легенів або підтримати процес їх одужання.

nk_hauz/uYjHkeDng.jpeg

5 продуктів, які захищають ваші легені Петрушка. Ефірні масла петрушки здатні знешкодити токсичні речовини, в тому числі, які містяться в сигаретному димі і призводять до раку! Її антиоксиданти запобігають неконтрольоване ділення клітин легеневої тканини, що ефективно проти раку легенів. Експерименти з пацюками, проведені в Китаї, ще раз підтвердили це в 2017 році. Часник. Відомо, що алліцин пригнічує ріст бактерій і, таким чином, протидіє небезпечним виразкам в шлунку і пораженню органів дихання. Це підтвердило дослідження Гентського університету. Броколі. Рослинна речовина сульфорафан, який у великій кількості міститься в броколі, активує особливий ген в організмі людини, який захищає клітини від токсичних речовин і, таким чином, запобігає раку. Цей ефект був експериментально підтверджений вченими. І тут мова йде про рак легенів, тому що у курців значно підвищений ризик його розвитку. Помідори і яблука. Саме - поєднання цих двох інгредієнтів! В Університеті Джона Хопкінса був доведений позитивний ефект двох помідорів і одного яблука в день, особливо для здоров'я легенів. Таке поєднання дає той же ефект, що і броколі. Вода. Це просто еліксир життя. Тим більше, що легені на 80 відсотків складаються з води. Так що, коли органи дихання зневоднюються, мікроби та інші патогени легше проникають в них. Достатня гідратація забезпечує захист. Але важливо пити не більше трьох літрів води в день.

💬 Последние комментарии
Человек ориньякской культуры
А Симчич разве не еврей? А Гитлер? Что вы все такое все время говорите?
Елена
Плохо дело,надо соблюдать карантин и безопасность при многолюдных местах.
Динарид
Хочется больше откровенности, открытости.
11
в інтернеті є купа сайтів з розбивкою по роках і кількістю військових конфліктів розпочатих США. для бота - масона корисна інформація.
Каменяр
Луна -2 Хорошо , а кто дал право убивать детей Донбасса? НИКТО НЕ ИМЕЕТ ПРАВА УБИВАТЬ ЛЮДЕЙ. НИ ДЕТЕЙ НИ ВЗРОСЛЫХ. А вот Путин дал "право " боевикам и оккупантам прикривать людьми, стрелять из-за спин мирных людей. И убивать всех несогласных с идеологией "русского мира." И его не волнует возраст, пол жертв или даже национальность. И за что убиты пассажиры и экипаж рейса MH17 ? вся причина в идеологии "русского мира"
Каменяр
Якщо на Донбасі немає військ РФ, тоді чому кремль засекретив інформацію щодо смертей в військах? Починаючи з квітня 2014 року з Донбасу не повернулось в РФ більше 2000 російських військових живими. Вони вернулись у вигляді груза "200" або навічно залишились в донецькій землі як добриво.
Каменяр
Путін не раз заявляв що в Криму російських військових немає. А потім, не соромлячись за свою брехня стверджував "Ми ніколи не говорили що наших військових там немає" .