Здоровьеwworld.com.ua26 окт.

5 продуктів, які зроблять ваш живіт більш пласким

Існує безліч дієт, які обіцяють швидкі результати, але не всі вони дієві. Фахівець пояснив, що якщо ви хочете, щоб ваш живіт став пласким, а ви виглядали більш підтягнутими, деякі продукти можуть вам допомогти, пише Жіночий світ з посиланням на Express.

nk_hauz/-mkycrmfx8vmnw6btcc5.jpg

Для того, щоб живіт виглядав пласким, потрібно не лише позбутись надлишку жиру в цій зоні, а і переконатись, що продукти, які ви вживаєте не викликають здуття. Керівник відділу дієтології Probio7 Ребекка Трейлен пояснила, які продукти не лише принесуть користь вашому здоров’ю, а і допоможуть зменшити здуття.

Банани. Банани багаті на калій, який регулює затримку води в організмі. Тому вони допоможуть тим, хто часто страждає  на здуття живота. Також банани містять клітковину, яка живить корисні бактерії в кишечнику. Не кажучи вже про те, що самі по собі вони дуже смачні.

Кіноа. Трейлен пояснює, що кіноа не містить глютену, і в той же час воно є чудовим джерелом білка та клітковини. Ним можна замінити бобові, які викликають здуття у багатьох людей. І це лише бонус до всіх вітамінів та мінералів, які містяться в цьому насінні.

Огірок. Продукти з великим вмістом води, такі як огірки, позитивно впливають на роботу шлунка. Тому огірки не лише забезпечать вас величезною кількістю вітамінів, а і допоможуть підтримати водний баланс організму та уникнути здуття.

Куркума. За словами експерта, додавання спецій у страви під час їх приготування, може допомогти прискорити схуднення. “Коли мова йде про трави та спеції, куркума є одним з найкращих варіантів для вашого кишечника завдяки своїм протизапальним властивостям, які можуть допомогти розслабити ваш шлунок”, – каже Трейлен. Куркуму можна додавати до багатьох страв та напоїв, тому ведення її в раціон не повинно стати проблемою.

Трав’яні чаї. Трав’яні чаї допоможуть вам позбутися здуття, зберегти стрункість та підтримати водний баланс організму. Наприклад, чаї з м’ятою або імбиром покращують травлення, зменшуючи здуття живота. Ребекка Трейлен рекомендує випивати чашку трав’яного чаю після кожного прийому їжі.

💬 Последние комментарии
Луна -2
Еще бы ей не сохранить?Это же святая память о Майдане -Где она была в числе активных секс - тружениц.Такое не забывается
Весёлый Роджер
ВРЁТ Шмуля - ТВАРЬ пархатая, ОН ВСЁ НАГЛО ВРЁТ!!! «Елена – 14 сентября 2020 - Украина выбрала свой путь,…» Ты Шмуля наглый тупой 3.14здун!!! «Елена – 26 апреля 2021-….,а Украина захоьела ещё!!! больше богатого иметь,в смысле благ,… и прикунула что с Западом будет богаче,чем с другой страной…» А когда и на каком референдуме, украинский народ выбрал шлях до Эуропы и ляхового унитаза и полями с клубникой? На майдане? Так не было там этого! Там Сеня Кролик всем обещал 1000евро в щирое рыло и пожизненный Шенген с немецкой пенсией! А иначе он с позором жить не будет или кулю в лоб! Правда не объяснил, кому эту кулю он пустит!
Луна -2
вау,как интересно -Культура так и прет - слог высокой поэзии
Антиелена
Молодец, Ленка-зрелка-давалка! Сохранила! За это уважаю!
Весёлый Роджер
Какая оригинальная, а ГЛАВНОЕ правильная и своевременная идея для дупы пархатого Хероя захистника воров-керивников!
Антиелена
О, какой слог, какая патетика! Вот это все что ты можешь? Нет, ты даже не укроинфовоин, ты примитивное укроживотное! Пи@дуй к своим сородичам на украмправду!
Антиелена
Херасе...!!! Ты учишь??? Ты, сучка, пи@дуй ка сама за парту! Укроинфовоин диванный! Еще и тупой!