Здоровьеterrawoman.ua30 нояб.

6 продуктів, які порушують гормональний баланс

Вже через декілька тижнів, без цих продуктів, значно поліпшило стан моєї шкіри!Ваша шкіра - це дзеркало, яке відбиває зміни, які відбуваються всередині вашого тіла. Майже усі процеси в організмі контролюються спеціальними хімічними речовинами, що називаються гормонами. Ці речовини робляться спеціальними залізистими клітинами, розташованими в щитовидній залозі, яєчниках і т. д. Чи знаєте ви, що гормони впливають на вашу зовнішність? Навіть якщо ваша шкіра зазвичай чиста і гладка, гормональний дисбаланс може зробити вас схожими на підлітка. Гормональні вугри, кісти і прищі проявляються зазвичай на щоках і лобі. Ці висипання стають очевидними через зниження рівня естрогену або надмірного виробництва тестостерону. Тестостерон є чоловічим гормоном, який зазвичай синтезується в невеликих кількостях в організмі жінки. Щитовидна залоза є органом, який зазвичай генерує гормони тироксин і трийодтиронін. Вони регулюють температуру тіла, обмін речовин, розумову функцію і зовнішній вигляд шкіри. Було виявлено, що недолік гормонів щитовидної залози робить вашу шкіру сухою і товстою. А також на вашій шкірі можуть з'явитися висипання і запалення. Запалення в шлунково-кишковому тракті було визнане найчастішим винуватцем ваших прищів і інших уражень шкіри. Окрім численних захворювань, які можуть вплинути на ваш гормональний стан, є деякі продукти, які також можуть порушити рівновагу, викликати запалення і погіршити здоров'я вашої шкіри: 1. Соєві продукти містять фітоестрогени, які можуть з'єднуватися з рецепторами естрогену в організмі людини. Ось чому ті, у кого підвищена гормональна чутливість, можуть помітити появу прищів після вживання соєвих продуктів. 2. Молочні продукти. Дослідження показують, що молочні продукти багаті стероїдними гормонами (включаючи естроген), які можуть порушувати гормональний баланс і викликати прищі. 3. Високоглікемічні продукти і продукти з високим вмістом цукру, такі як картопля, торти, білий хліб і фаст-фуд, також можуть викликати розвиток екземи. 4. Рослинні олії, багаті жирними кислотами омега-6, олія кукурудзи, соняшнику і каноли можуть підтримувати запалення в організмі і таким чином посилювати акне. 5. Ті, хто страждають від непереносимості клейковини, можуть помітити появу шкірних висипань після прийняття в їжу певних зерен, які не можна переварювати в їх тонкому кишківнику. 6. Горіхи - у деяких з нас алергія на певні продукти. Алергія на горіхи (зокрема, непереносимість арахісу) є досить частим розладом, який викликає запалення в травній системі і може привести до проблем з шкірою. Перегляньте своє меню і спробуйте визначити можливі причини вашої недосконалості шкіри. Ліквідація певних продуктів може допомогти вам поліпшити гормональний баланс і поліпшити зовнішній вигляд шкіри.

💬 Последние комментарии
Елена
Будем смотреть,не хочется войны,решаем не мы.будь что будет.
Народная мудрость
Три дебила - это сила.
Луна -2
Да, мы терпеливые .Россия медленно запрягает, но Быстро едет. Путин заявили о том ,что нас прижали к стенке- это он потому и заявил что не хочет Войны. а Вы думали что терпеть до бесконечности вас будут. а вы еще на головы сядет России ?Нет этому никогда не бывать Путин рассчитывал на мирное существование- но вы же его вынудили ... и ты знаешь лучше включить благоразумие и ум, чем жалеть потом о том, что потеряли ...
Елена
Старое высказывание,с бородой,а в Лос Анжелесе тепло.
Антиелена
Ты что ли щука? ))))))))))))))))) Ты таракан безмозглый желто-синий! И прятаться тебе по щелям до конца твоих никчемных майданушных дней!
Елена
Про огромное расслоение общества в доходах сказать ничего не хочешь?
Елена
Терпила всегда находит себе оправдание, Суворов такую херню не нес,Сталин такую херню не нес, даже Хрущев решился на размещение ракет на Кубе, только Путин и роджеры уже прижатые к стенке,это их слова, призывают к благорзумию,хе.Америка потому и великая,потому что она Америка,а не терпила и чмо, которое только о деньгах только и думает.