7 небезпечних інгридієнтів у повсякденних продуктах

12.07.2018 11:01 terrawoman.ua
Усі продукти харчування повинні продаватися з етикеткою на якій мають бути вказані усі інгредієнти! Цей закон був ухвалений для того, щоб споживач знав, що він збирається з'їсти! Проте, звичайна людина не може зрозуміти усе те марення!Сьогодні ми допоможемо Вам розібратися в деяких інгредієнтах, які Ви повинні уникати! Це дуже ВАЖЛИВО! Вони надзвичайно небезпечні для нашого здоров'я!

1. Аспартам
Цей хімічний підсолоджувач містить фенілаланін. Фенілаланін - це нейротоксин, який, як вважають багато учених, може змінити функцію мозку, викликати поведінкові зміни у дорослих і навіть розумову відсталість! Окрім цього, у Вас можуть бути постійні головні болі, припадки, проблеми з менструальним циклом, і шлунково-кишкові розлади.

2. ВНА і ВНТ
Ці два аналогічні хімікати використовуються для того, щоб продукти зберігалися набагато довше. Вони, як відомо, є канцерогенами, які викликали рак у лабораторних щурів, мишей і хом'яків.

3. Харчові Барвники
Вони були розроблені, щоб зробити їжу привабливішою! Проте, для їх виробництва використовується промислові розчинники і канцерогени. Червоний барвник №3 зв'язують зі зростанням пухлин, а червоний барвник №40 і жовтий барвник №6 - з агресивністю поведінки і відсутністю контролю у дітей.

4. Гідролізований Рослинний Білок
Гідролізований рослинний протеїн - це хімічно створена білкова субстанція. До його складу входить глутамат натрію. Саме це хімічний компонент викликає постійні головні болі, проблеми з серцем, мігрень і інше!

5. Парабени
Парабени - хімічні консерванти, найчастіше зустрічаються в косметиці і товарах для краси, але, як не дивно, вони також знайдені у багатьох хлібобулочних виробах, тістечках, тортах, випічці, пластівцях і деяких м'ясних продуктах. Дані парабени викликають гормональні проблеми у жінок, мастопатію, а у чоловіків знижується тестостерон

6. Частково Гідрогенізована Олія
Частково гідрогенізовані олії і транс-жири, по суті, одне і те ж. Транс-жири забивають наші артерії, піднімаюь рівень холестерину! Уникайте продуктів з цими інгредієнтами!

7. Нітрит
Якщо м'ясо перед продажем не обробити, то воно зіпсується і виглядатиме неапетитно! Нітрит може викликати головні болі і алергічні реакції, дослідження показують, що щоденне вживання копченини приведе до раку!

Пам'ятайте, що вивчення етикетки допоможе вибрати здоровіші продукти, але я раджу вам радикальніший і простіший варіант: припиніть купувати їжу з етикетками, і переходьте на натуральні органічно зроблені продукти. Скажіть НІ яскравим і дуже ароматним продуктам!

Комментарии

Добавить комментарий

АВТОРСКИЕ СТАТЬИ