7 ознак того, що у вас хворе серце
Здоровьеzdorovia.com.ua13 июня 2015

7 ознак того, що у вас хворе серце

1. Запаморочення Запаморочення може бути симптомом величезної кількості нездужань, не пов'язаних з серцем. Однак воно також буває наслідком блокади артерій, яка підсилює артеріальний тиск. 2. Мігрень Думаєте, головний біль не може свідчити про проблеми з серцем? А от і ні - якраз навпаки. Вчені пояснюють це тим, що і головні болі, і захворюваннясерця можуть викликатися дисбалансом автономної нервової системи. 3. Надмірна втома Тут мається на увазі не недосип, а незрозуміла втома, схожа на тривалий грип, який не бажає проходити. Не сподівайтеся, що ваше самопочуття поліпшиться само собою, обов'язково вирушайте до лікаря. 4. Задишка Не в силах віддихатися навіть при помірних фізичних навантаженнях? Це може бути наслідком астми, анемії, інфекції або проблем з серцевим клапаном, що не пропускає достатню кількість крові. У будь-якому випадку, діагноз має поставити лікар. 5. Пітливість, неспокій і напади нудоти одночасно Якщо ви одночасно відчуваєте тривожний стан, пітливість і нудоту, то це не тільки класичні симптоми нападу паніки, але також і ознаки інфаркту. Якщо за ними піде задишка при відсутності навантажень, надлишкова втома, болі в грудях, шиї, руках або в спині, то негайно викликайте швидку допомогу. 6. Набряк ступень Ступні можуть набрякати через вагітність, варикозне розширення вен і далекі авіаперельоти. Але також вони набрякають через серцеву недостатність - хронічний стан, при якому серце не дуже ефективно прокачує кров. 7. Біль при ходьбі Якщо при ходьбі ви відчуваєте біль у литкових і стегнових м'язах, яка зникає при відпочинку, цілком можливо, що вона є ознакою периферичногозахворювання артерій - скупчення жирових відкладень в артеріях ніг, що збільшує ризик хвороб серця.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
-----
Что не нравиться мразь ТУПАЯ? «Елена …ответы тебе в Википедии все есть,там и ищи.»
Весёлый Роджер
Ты добавь туда 30 000 хорошо обученных и вооруженных пиндосных наёмников, включая запизденских кровавых убийц! Ты що тварь продажная опять про них забыл? А Сашко, а Сеня и др. убийцы?
Весёлый Роджер
Ты мразь ТУПАЯ по порядку отвечай! А не вопросом на вопрос ТАКИ ДА? Отвечай тварь продажная! Тем более, я уже тебе отвечал про Грозный в связке с бомбёжкой пляжа в Зугрэсе кассетными бомбами! Ты опять забыл чи сделал вид шо забыл? У сраку ты эбаный дэбил!
Елена
Грозный помнишь? использование артиллерии, РСЗО и авиации,танков и миномётов,не помнишь?это разве не Армия была?я думаю ВС РФ то были,а разве нет?а Грозный и другие Бамуты не российские города?
Елена
Как там с интервентами?
-----
«Обосрался - обтекай, не можешь - впитывай...» - народна мудрость от «е»!
Луна-2
Наверняка шумеры - потомки древних фараонов - ведь от них пошла нынешняя Украины -а вы что сомневаетесь в профессоре Бе-би-ке!?))))Это же наше главное светило -сказочник