Здоровьеukrhealth.net31 мар.

7 звичок, від яких виникає запор

Запор – порушення стільця, яке часто виникає при недотриманні правил здорового харчування. Захоплення фаст-фудом і малорухливий спосіб життя є основними причинами появи запорів.

1. Ви мало рухаєтеся

Відсутність фізичної активності негативно позначається на перистальтиці кишечника, що сприяє розвитку запорів. Лікарі нерідко стикаються у своїй практиці з пацієнтами, які проводять малорухливий спосіб життя та скаржаться на хронічні запори. Для того щоб нормалізувати стілець рекомендується більше рухатися.

2. Ви вживаєте занадто мало харчових волокон

Харчові волокна (або клітковина) – компонент рослинної їжі, який необхідний для нормальної діяльності кишечника. Волокна вбирають в себе багато води, збільшуючи об’єм калових мас, а також вбирають в себе неперетравлені залишки їжі і разом з ними виводяться назовні. Якщо ж ви вживаєте занадто мало волокон, то калові маси стають сухими і щільними, що ускладнює їх просування по кишечнику. Джерелами харчових волокон є овочі, фрукти, бобові, каші та інші цільнозернові продукти.

3. Ви п’єте занадто мало води

Коли організм не отримує достатню кількість води, то стілець стає щільним і сухим, що неминуче призводить до розвитку запорів. Щодня людині вагою 70-80 кг необхідно 2-2,5 літрів води. При цьому варто враховувати воду, що міститься в їжі. Вірною ознакою зневоднення організму є сеча темного кольору. Якщо сеча має блідо-жовтий відтінок, значить, ви досить вживаєте рідини.

4. Ви захоплюєтеся проносними препаратами

При запорах нерідко ми вдаємося за допомогою до проносних засобів. В даний час на аптечних полицях існує безліч таких ліків. Проте зловживання проносними препаратами може зіграти злий жарт. Товста кишка поступово звикає до стимуляції ліками і перестає самостійно виконувати покладені на неї функції. Лікарі в жодному разі не радять приймати проносні препарати при кожному зручному випадку. Переконайтеся в тому, що вони дійсно вам необхідні.

💬 Последние комментарии
Елена
Петро Лексеевич не еврей.
Елена
Тебе и программы такой не надо,ты сам ещё тот бредо генератор.
Весёлый Роджер
Шановний "е". Есть такая программа для компа, называется "Бредо генератор". Ксати, пишет порой так грамотно и так похоже, что сразу и не поймешь, что это полный БРЕД! Так вот, Шмули вона ни треба - тому що мозги пердуна шизика этим генератором и являются!
Весёлый Роджер
"Коди жиды лаются - то у xoxлопов лбы трещат! ©"
Весёлый Роджер
Надо пид кроватью пошукать - мабуть там кто прячется та Сало по ночам ыиест падлюка! Ну то що там с жинкой ... теребунькается - так цэ свидомого щирюка менее волнует, чем то, що кто-то Сало зъист! Ось то да! А в огороде-то - лебеда... А всё от того, що вы пропа_Хандона хунты, старого пердуна Шмулю_Елен не слухаете... А никто вас кормить и не обещал, вы ж на пути до панувания у Эуропу! А в пути - не кормят! Вот кто дойдёт ... Так що мажьте либрикатором свою хитрую *опу та пиСдуйте вы у Эуропу! «Елена 08 августа 2019 ….,я же тысячу раз говорила, Америка с нами и Запад тоже,а значит что?Это значит что деньги дадут,им это недорого, ещё напечатают,на фоне своих печатаний денег,Украине по сравнению с ними,копейки достаются, спокойствие граждане, только спокойствие.» Быть проституткой чи пыдарасом в колонии США – это почётно и выгодно! «Елена, 19.11.2019 20:12 Это было раньше…, а сейчас подъём, идёт подъём эконимика и уровня жизни населения.»
Кот
Сдулся Зельц!!!
Весёлый Роджер
Эй майданутые ждуны панувания - цэ спешал фо вас! А гандон Шмуля - пыдарас! ______________ "Коди жиды лаются - то у xoxлопов лбы трещат! ©"