8 корисних продуктів з кальцієм
Здоровьеukrhealth.net15 мая 2020

8 корисних продуктів з кальцієм

Кальцій складно переоцінити: його користь не обмежується зміцненням кісткової системи. Мінерал дозволяє зменшити систолічний, діастолічний артеріальний тиск, впливає на багато органів.

У раціоні кожної людини повинен бути присутнім кальцій. У будь-якому холодильнику знайдуться продукти, які є джерелом даного компонента. Ми розповідаємо, в яких саме.

Сир

Кількість кальцію змінюється в залежності від сорту сиру. У 30 грамах пармезану міститься 300 мг кальцію, в 60 гр паніра — 300 мг, в 30 гр чеддера і нежирних сортів — 200 мг. Найбільш оптимальний спосіб отримати достатній рівень мінералу — організувати сирну тарілку. Також можна готувати різні страви: запіканки, омлети, макарони з сиром.

Йогурт

Багатий кальцієм продукт легко додати в раціон. Перекус або заправка до салатів/інших страв — основне призначення йогурту. Протягом дня завжди дозволяється випити склянку натурального йогурту і збагатитися. У чашці продукту міститься близько 300 мг кальцію, що становить цілу третину денної норми в добавці.

Молоко

Знежирене, маложирне, незбиране, соєве — будь-яке молоко годиться для збагачення організму кальцієм. Продукт дозволяється вживати як самостійний напій, додавати в страви, наприклад, мюслі. Найбільш улюблений багатьма людьми варіант – каша на молоці.

Насіння

Багато насіння є джерелами корисного компонента. Чіа містять 179 мг речовини в 30 гр продукту, мак — 127 мг, кунжут — 263 мг кальцію.

Консервована морська риба

Дешевше, ніж морська риба, але не менш корисна. У продукті безліч кальцію і вітаміну D. Консервований лосось на 100 грамів містить 330 мг мінералу, сардини — 569 мг. Вибір консервів практично безмежний, тому не варто нехтувати баночками в супермаркеті.

Бобові продукти

Цинк, магній, корисні для кишечника волокна, що дозволяє поліпшити споживання кальцію — ось основні плюси вживання бобових. Біла квасоля, сочевиця, нут — беріть будь-який вподобаний продукт.

Соєві боби, тофу

Непереносимість молочки або веганська дієта не є протипоказанням соєве молоко на третину забезпечує тіло кальцієм, тофу подарує 142 мг на порцію. Існують навіть тофу з сульфатом кальцію, де в порції буде до 861 мг компонента.

Темна зелень

Листова зелень темного кольору є найбільш якісним джерелом кальцію. Капуста на 100 грамів містить 53 мг кальцію, а броколі і кольоровій — 83. Вирішуйте самі, що вибрати, щоб збагатитися важливим для всього організму компонентом.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
мм
А как его можно изменить? Если другие подписанты не согласятся?
мм
Какое же он наглое брехло! Пэтро-брехло!
С
В Америке они запрещены. А нас уничтожают сволочи. Наверное Ющенко и Тимошенко хорошо с зтого имеют. Еще немного и нас вообще всех уничтожат своими вирусами!
Игбун Хохлов
Многострадальное корыто. А как его "СУшка" гоняла?)))))
Starый Йухан
И шо, весьмирснами накрывается медным тазом ? Спойте щенэвмэрлу, мабуть поможэ...
Starый Йухан
"Наркотики всегда убивают."
Весёлый Роджер
Ой панове, тюю, шо тут робиться, запор заднемотор объявился - не запылился. Как пить дать тай век свободы не видать, грошей Соросюга подкинул ему на нищебродность. А я уж запор, ты уж звиняй, грешным делом понадеялся, шо тебя ковид побрал к чертям собачим, а ты живучий оказался, значит жив ыщо- курилка! Но дивлюся, какой ты не такой, ну не сильно пока русофобный. Или это ты пока так, разминаешься на кошаках щиро селячих, так сказать, входишь в режим русообсерания и русоофшоронадругательства! Ну давай, давай, не перенапрягись тильки … до усёру, держи марку заднемотору. И.Ищенко с А.Роджерсом, вони же рядом, тут за заосадом! Смотрю твоего «коллеги» чи калеки по цеху русофобных пиндо 3.14здаболов - нима, ты не на подмену ему вышел? Он часом не захворал? Ой горе то какое, пиду тоди с ранку пятый баян докупать! Может повезёт? – отметим праздник как надо!