Здоровьеgazeta.ua5 июн.

8 ознак того, що насувається серцевий напад

Серцево-судинні захворювання є незмінним лідером серед причин смерті у представників обох статей. Жодні інші хвороби не мають такого показника смертності. Левова доля усіх смертельних випадків припадає саме на серцевий напад. Головними проявами цього стану є дискомфорт і біль у грудній клітині. Однак такими очевидними симптомами серцевий напад супроводжується не завжди. Що ще може вказувати на його наближення, розповіло видання womansday. 1. Біль у спині, плечах, руках, шиї або щелепі. Закупорення коронарної артерії призводить до подразнення блукаючого нерва і, як наслідок, до появи болю в різних частинах тіла. Відсутність чіткої локалізації больових відчуттів обумовлена тим, що цей нерв пов'язаний не тільки з серцем, а й з іншими органами грудної клітки, а також з мозком, животом і шиєю. 2. Запаморочення. Викликати його може безліч факторів: нестача в організмі рідини, зниження рівня глюкози в крові внаслідок голодування, різкий підйом з місця. Запаморочення ж, яке супроводжується болем у грудях і задишкою, є одним із проявів зниження кров'яного тиску. За такого стану цілком може статися серцевий напад. 3. Безпричинна втома. Такий симптом нерідко проявляється вже за місяць до серцевого нападу. Найчастіше в жінок. 4. Симптоми розладу шлунка. Йдеться про такі, як нудота, блювота, печія, відрижка. Ці симптоми можуть розвиватися не лише як прояв гастроентерологічних проблем, а й у випадку, коли серце не отримує достатньої кількості крові. 5. Підвищена пітливість. Коли насувається серцевий напад, нервова система активує реакцію "бийся або втікай". Це переводить організм у режим виживання, на фоні якого нерідко виникає надмірне потовиділення. 6. Тахікардія. Коли серце погано перекачує кров, його клітини не насичуються достатньою кількістю кисню й інших поживних речовин. Як наслідок, створюються ідеальні умови для розвитку серцевого нападу. 7. Задуха. Може виникати як одиничний симптом серцевого нападу. Біль чи дискомфорт в області серця при цьому з'являються не завжди.

💬 Последние комментарии
Елена
Будем смотреть,не хочется войны,решаем не мы.будь что будет.
Народная мудрость
Три дебила - это сила.
Луна -2
Да, мы терпеливые .Россия медленно запрягает, но Быстро едет. Путин заявили о том ,что нас прижали к стенке- это он потому и заявил что не хочет Войны. а Вы думали что терпеть до бесконечности вас будут. а вы еще на головы сядет России ?Нет этому никогда не бывать Путин рассчитывал на мирное существование- но вы же его вынудили ... и ты знаешь лучше включить благоразумие и ум, чем жалеть потом о том, что потеряли ...
Елена
Старое высказывание,с бородой,а в Лос Анжелесе тепло.
Антиелена
Ты что ли щука? ))))))))))))))))) Ты таракан безмозглый желто-синий! И прятаться тебе по щелям до конца твоих никчемных майданушных дней!
Елена
Про огромное расслоение общества в доходах сказать ничего не хочешь?
Елена
Терпила всегда находит себе оправдание, Суворов такую херню не нес,Сталин такую херню не нес, даже Хрущев решился на размещение ракет на Кубе, только Путин и роджеры уже прижатые к стенке,это их слова, призывают к благорзумию,хе.Америка потому и великая,потому что она Америка,а не терпила и чмо, которое только о деньгах только и думает.