Здоровьеukrhealth.net27 февр.

8 продуктів, які прочистять ваші артерії і захистять від атеросклерозу

У вас підвищений рівень холестерину? Ви турбуєтеся про здоров’я вашої судинної системи? Щоб захистити свої судини, збільште споживання цих продуктів і дізнайтеся, який позитивний вплив вони надають на запобігання серцевих захворювань. Ми з’ясували, як правильно піклуватися про стан судин, і що треба їсти, щоб вони залишалися чистими.

nk_hauz/-m0hynbsmqouhgpwzgga.jpg

Найкраще, що ви можете зробити, це слідувати здоровій дієті – це вибір здорових, натуральних продуктів, одним словом, тих, які забезпечують організм всіма необхідними поживними речовинами.

Основні причини розвитку атеросклерозу судин

У групі підвищеного ризику знаходяться не лише люди, які ведуть нездоровий спосіб життя. Ризик цього захворювання збільшують наступні фактори:

•високий рівень «поганого» холестерину ЛПНЩ,

•висока концентрація гомоцистеїну,

•високий тиск,

•куріння,

•резистентність до інсуліну (зниження чутливості організму до інсуліну),

•цукровий діабет,

•надмірна вага і ожиріння,

•низька фізична активність,

•нездорова дієта, рясна, жирна їжа (особливо містять трансжирные кислоти та холестерин), натрій і цукор,

•вік (чим старше, тим вище ризик),

•деякі дослідження також показують підвищений ризик атеросклерозу у людей, які борються з хронічним стресом, апное уві сні і зловживанням алкоголю.

8 продуктів, які захищають артерії від атеросклерозу

Отже, що потрібно їсти, щоб убезпечити свій організм від появи атеросклерозу? Які продукти захищають ваші судини?

1. Оливкова олія – здорові і чисті судини

Насамперед, щоденне використання оливкової олії в нашому раціоні є однією з тих гарних звичок, які допомагають запобігти дегенерацію наших артерій.

Високий вміст хороших жирних кислот і антиоксидантів допомагає мінімізувати шкідливий вплив вільних радикалів і надлишок поганого холестерину.

2. Насіння чіа

Насіння чіа останнім часом стали дуже популярною дієтичною добавкою, призначеною для зниження ваги.

Тим не менш, варто також згадати, що насіння чіа також є одним з кращих елементів дієти, які захищають здоров’я нашого серця.

Вони містять у своєму складі невелику кількість жирних кислот Омега-3 і незамінних амінокислот. Коли вони потрапляють в організм, то мають властивості, які підвищують гнучкість наших кровоносних судин і перешкоджають осождению холестерину в системі кровообігу.

3. Помідори

Помідори містять у своєму складі антиоксидант, званий лікопен. Це дає нам дуже явні переваги в контексті системи кровообігу.

Споживання томатів знижує рівень поганого холестерину (ЛПНЩ) і додатково регулює запальні процеси організму, які часто є причиною підвищеного кров’яного тиску.

4. Овес

Овес містить в своєму складі велику кількість харчових волокон, вуглеводів і незамінних амінокислот. Крім того, він збільшує рівень енергії і покращує здоров’я серцевої системи, і наші артерії стають менш сприйнятливими до шкідливих наслідків холестерину.

Овес і вівсяні продукти є ідеальним рішенням проблем, пов’язаних з високим рівнем поганого холестерину, і в той же час вони прискорюють травлення жирів в нашій травній системі.

5. Чорниця

Ягоди чорниці отримали популярність завдяки своїм протизапальну, антибактеріальну і антиоксидантним властивостям.

Загалом, високий вміст вітамінів, мінералів і містяться в них харчових волокон прискорює обмін речовин. Крім того, у ягід є властивості, які допомагають очищати внутрішні стінки кровоносних судин.

Крім того, ягоди рекомендуються для профілактики холестеролемії і тригліцеридемії, знижуючи рівень накопичення холестерину і тригліцеридів. Це два типи жиру, які відповідають за дегенерацію артерій, одночасно викликаючи появу серцевих захворювань.

6. Лосось

Лосось є одним з кращих джерел кислот і амінокислот Омега-3, і вони мають властивості, які зменшують ризик пошкодження кровоносних судин і проблем з серцем.

Загалом, вживання лосося принаймні два рази на тиждень збільшує присутність хорошого холестерину (ЛПВЩ) в організмі. У той же час він зменшує осадження шкідливих жирів і поганого холестерину (ЛПНЩ), а також тригліцеридів.

Крім того, його дуже висока харчова цінність знижує ризик запалення в тканинах, а також стимулює кровообіг, запобігаючи розвиток гіпертонії.

7. Горіхи

Горіхи, такі як мигдаль, арахіс та інші види, стають все більш популярними продуктами.

Проте багато людей не розуміють, що волоські горіхи дуже корисні для нашого серця і поліпшення функціональності нашої серцево-судинної системи.

Горіхи містять невелику кількість жирних кислот Омега-3, які є здоровими жирними кислотами, які сприяють очищенню артерій та усунення надлишку поганого холестерину (ЛПНЩ).

Крім того, вони містять високу дозу калорій, збільшуючи наші енергетичні рівні і покращуючи наші фізичні та розумові здібності.

Горіхи багаті амінокислотами, які захищають наші артерії, запобігають розвитку багатьох захворювань.

8. Імбир

Останній у цьому списку – імбир, який дуже часто використовується при природному лікуванні різних захворювань.

Він має у своєму складі дуже сильні речовини з протизапальним ефектом. Вони мінімізують окислювальний ефект стресу, а також допомагають спалювати жир.

Крім того, вживання імбиру корисно для зниження кількості обложеного холестерину і допомагає в очищенні нашої крові від токсинів.

Нарешті, його основний інгредієнт – гінгерол покращує кровообіг і в той же час запобігає передчасному затвердіння наших кровоносних судин.

Звичайно, для досягнення найкращих результатів ми повинні дбати про здорову збалансовану дієту, яка супроводжується великою кількістю води і достатньою кількістю фізичної активності. Тільки повністю здоровий спосіб життя допоможе уникнути можливих проблем з судинами.

💬 Последние комментарии
Луна -2
Вам страну уже не склеить. Вот и злитесь вы. Чемодан -вокзал -Европа. Были мы правы.
ALWAS
Массовая эпидемия мертворожденных детей в Канаде. Казалось бы, при чем тут прививки? "Д-р Даниэль Нагасе разоблачает возникающую катастрофу в области общественного здравоохранения, игнорируемую и подавляемую правительствами, общественным здравоохранением и основными средствами массовой информации. 86 мертворождений за 6 месяцев у полностью вакцинированных матерей в Ватерлоо, Онтарио 13 мертворождений за 24 часа в Британской Колумбии. Многие другие исследования детей, рожденных от вакцинированных матерей, показывают, что их шансы на выживание невелики. Кроме того, у них есть ряд пороков развития. Эти дети... будут страдать от ряда заболеваний."(Из Сети).
======
ОГраничения только дадут время .Через этот штам вируса пройдут все!!!
----
Как вовремя прививками ослабили населениё,его иммунитет .А привитые более заразные так как в них большинстве протекает без клиники.И в германии среди умерших 60 % привитых.Просто нада время чтобы идиопатическая иммуная реакция на вакцину ослабила.Это ище знали в СССР.В Украине во время прививки самая быстрая реакция до 2=х недель после прививки некотрые заболели ковитом,получили миокардиты с летальным исходом,Смерти от тромбозов...В самом деле в привытых гдо то с 5-го дня по 17 дня возможны тромбозы . Потом кто прививался июнь,июль начало сентября и сумели проскочитьэти две недели ,начали заболевать ковитом через1,5-2.5 месяцы в больницы после прививки.В начале этой волны привитых поступивших в бльницы не было-болели непривитые. Но когда исякли силы имуниттета привитых начались поступления.Многие привитые обледуются по частным клиниам а там более лёгкие обращаются но всеравно двохстороння пневмония гарантированная ,но без яркой клиники.И вот имеем ослабленое население прививками и шагает новый штам омикрон.Вакцинация при быстро мутирующем вирусе это не спасение ,это ослабление.
---
Все так только...вложить инвестиции это просто купить предприятие.А его можно купить и закрыть.Выгодно так закрыть.
---
войны нет. Есть оос и это выгодно многим ,в том числе и нынешней Украине.Если бы я был не прав то уже де юрэ была война.И военное положение и отмена многих конституционых прав и выборы в их числе.И никаких продаж земель и ни каких открытых рынков и продажи продовольствия за границу....Много чего .....Но только тогда с чего платить таким каменярам и за что содержать всяческие наблюдательные советы в госкомпаниях.....И (просто на вскидку пример) тогда не возможно повышать цены ни на что и на собственный газ и на собственный уголь.Кому это надо???
ALWAS
Вложить инвестиции означает работников нанять. То есть, ещё и венгры будут на китайцев работать. А такие работники, как мы, и китайцам не нужны. Ленивые, безграмотные, пьющие и вороватые. Поэтому более-менее нормальные люди страну покидают. И работают там, где действуют законы, а не понятия. А на китайцев уже половина Африки работает.....
Авторские статьи