Алкоголь, який позбавить від головного болю
Здоровьеzdorovia.com.ua26 декабря 2020

Алкоголь, який позбавить від головного болю

Британські вчені в ході дослідження прийшли до висновку, що помірне вживання пива має корисні властивості. За словами експертів, напій допомагає знімати напади головного болю.

Наукові співробітники, вивчаючи склад пива, з'ясували, що його вживання сприяє поліпшенню пам'яті, роботі серця, зміцненню кісткової системи, а також підвищує стійкість до стресів. Фахівці провели порівняльний аналіз, дослідивши болезаспокійливі властивості напою і парацетамолу. Вони виявили, що ліки виявилися ефективніше двох пінт пива тільки на 15%. У випробуванні було задіяно 400 осіб.

Вчені провели 13 проб, які допомагають визначити больовий поріг, і 9 тестів, які виявляють її інтенсивність. Експерти з'ясували, що пиво в малій кількості знижує рівень болю на 1,2 бала.

На даний момент фахівці мають намір сфокусуватися на визначенні механізму, за рахунок якого пінний напій надає знеболюючий ефект.

Медики не рекомендують зловживати алкогольними напоями. При цьому при помірних кількостях деякі з них надають гарний вплив на людський організм. Наприклад, ель, який вважається пивним напоєм, полегшує перебіг ознак менопаузи у дорослих жінок.

Написать комментарий