Apple Watch врятував життя людині при серцевому нападі
Здоровье06 июля 2021

Apple Watch врятував життя людині при серцевому нападі

В американському Мічигані сталася незвичайна історія: розумний годинник Apple Watch попередив жінку про серцевий напад, при якому, згідно зі статистикою, виживають тільки 12% людей.

Цей тип серцевого нападу, який вражає так звану «артерію вдови», закінчується смертельним результатом в 88% випадків, якщо він відбувається не в лікарні. Дайан ФІНСТРАХ (Diane Feenstra) розповів, що це сталося 22 квітня.

В той день годинник зафіксували пульс 169 ударів в хвилину, хоча я всього лише піднялася на 12 сходинок. Тому я зателефонувала своєму чоловікові на роботу і розповіла йому про це. Він відразу ж сказав дзвонити лікареві, – сказала жінка.

У лікарні на ЕКГ з’ясувалося, що у неї недавно стався серцевий напад і відбулася повна закупорка артерії вдови, але вона не знала про це. На відміну від чоловіків, які відчувають сильні болі в грудях, у жінок бувають різні симптоми.

Дайан Фінстрах відчувала біль, який спускався вниз по лівій руці, у неї була невелика припухлість на лівій ступні, а також нетравлення шлунка. Вона вважала, що біль в руці з’явилася через те, щоб вона недавно пилососила.

Цікаво, що спочатку Дайан купила Apple Watch своєму чоловікові Гері, який подарував їй такий самий годинник, але вона спочатку не хотіла носити цей гаджет.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Я конкретно спрашивала за бензин,что хотят даже отменить экспорт бензина из России из-за жадности бизнесменов роджеров,вот за это,ибо продавать с меньшей прибылью в России бензин они не хотят,х..ли им что людям это дороговато стоит, собственным гражданам,а Роджер вон как за них то жопу рвёт, яхты и дворцы их защищает,мразь.
Луна-2
Так что ты ему - то, и он тебе - в ответ .))))
Луна-2
Ленок -а что ты скажешь про цены на Украине?Они ведь тоже взбесились .И ТОЖЕ любимые наши правтиели обирают нас -КОММУНАЛКА -цены на продукты - сумасшедшие зарплаты и пенсии не успевают угнаться за ними...и КТО ВИНОВАТ ? в этом - неужели Россия ?м
Луна-2
И никто ничего не крадет .ПОтому, что там уважают частную собственность -труд человека..
Луна-2
Тебя поблагодарить что ли ?Русские своих не бросают .Но есть и политическая целесообразность .Россия - тогда была слаба вот и не смогла помочь- Слишком доверчивой была к США И еВРОПЕ - Потому что, в первые годы после распада , ей не на кого было опереться - ей бы самой выжить . Вот и произошло тогда это .Сейчас она окрепла Пример -Сирия....Так что все впереди...
Луна-2
Можно не читать и так ясно.Россия -враг.Идем в Европу через одно место. Сша - друг и белый господин .
Миша
Ого