Здоровьеukrhealth.netApr 6

Аж до смерті: вчені назвали головну небезпеку яєць

Американські вчені заявили про небезпеку частого вживання яєць. Три яйця в день, на їхню думку, – це загроза здоров’ю серцево-судинної системи.

nk_hauz/-mwt5ivuzi7vlegfelgy.jpg

Доводи фахівців з США, що представляють університет Массачусетса Лоуелл, опублікував портал MedicalXpress. Вчені відзначають, що яйця як такі є корисним продуктом харчування. Їх відрізняє оптимальний баланс поживних речовин, мікроелементів, вітамінів і амінокислот. У складі яйця присутні регулює роботу нервової системи холін, біотин, фолієва кислота, селен і лютеїн, які є потужними антиоксидантами. Залізо в жовтку і білку знаходиться в органічній формі, а тому легко засвоюється організмом.

Каротиноїди, що містяться в яйцях запобігають віковій втраті зору, в тому числі катаракті, а яєчний білок за своїми властивостями перевершує рибний або м’ясний.

Але, хоча відмовлятися від вживання яєць і не варто, в їх вживанні необхідно знати міру, констатували вчені з США. Вони з’ясували, що щоденне споживання кожних додаткових 300 міліграмів холестерину на 17% збільшує ризик розвитку серцево-судинних захворювань і на 18% – ризик передчасної смерті. Це показало дослідження за участю понад 30 тисяч осіб, за якими медики вели спостереження протягом 31 року.

Фахівці закликали не вживати яйця часто – в одному великому яйці, за їх словами, міститься до 200 міліграмів холестерину.

«Рекомендую людям відмовитися від щоденних омлетів з трьох яєць. У харчуванні важливі помірність і баланс», – висловилася співавтор дослідження Кетрін Тукер.

💬 Последние комментарии
3020
К концу коденции у Зедебила рейтинг будут как у недотраленного Хрющенко, в пределах 1 процента. Главное, не дать уйти клоуну за кордон, пусть до конца жизни высаживает 1 миллиард деревьев, как обещал или посадят его, вместе с камарильей.
3020
В этом истинная суть нынешней власти. Одной рукой торгуют, другой рукой воюют. Настоящие Иуды несвоего народа.
Ариключения Электроника
Как так, импортировать грязную и вонючую агрессорскую электроэнергию? Та це ж зрада. Не говоря уже про Беларусь с непризанным президентом.
ЖРИТЕ И ОБЛЯПАЙТЕСЬ!
Жрите "хлеб" из опилок! Заслужили! Скоро и такая "пища" не по карману будет !!!
Весёлый Роджер
Щоб було файно щирюку свидомому домувати, що над москалями вже стали панувати! В РФ на октябрь 2021г: Цукор 1 кг — 46 руб = 15грн - у щирых колонистов - 25,90 грн! Олія соняшникова 1 л — 109 руб = 36 грн, - у ждущих грошей вид панов - 63,00 грн! Яйця 10 шт. — 105 руб = 34 грн – ось тут бачите? Велыка Перемога у ждунов – 32.50 грн!!! Хлеб Дарницкий ржаной ХЛЕБОЗАВОД №22, 700г – 29.89 руб = 9.8 грн, у щеникакнывмырлых – 19.8 грн!!! Паляница Украинская «Хлебозавод №22», 700 г – 46.99 руб = 15.41 грн , а у скакунив - 21.89 грн!!! УСЁ!!! То вже пыхва гэтой пиндо колонии – Занавес!!! Сливай воду гаси свет – пыди сделай панам остатній миньет! «Ще нэ вмэрла Украина, алэ вмэрти мусіть!...» P.S. Эй ждуны панувания, не верите? И не надо – все эти цены можно в Инете легко проверить!
Я буду жаловаться Гитлеру!
Дорогой дедушка Гитлер, ты тупая обезьяна! Я тебе гарантирую это! Урезонь поляков ибо они унтерменши!
З ПОКРАЩАННЯМ вАС, уКРАИНЦИ!!!
З ПОКРАЩАННЯМ вАС, уКРАИНЦИ!!!
Авторские статьи