Аж до смерті: вчені назвали головну небезпеку яєць
Здоровьеukrhealth.net6 дней назад

Аж до смерті: вчені назвали головну небезпеку яєць

Американські вчені заявили про небезпеку частого вживання яєць. Три яйця в день, на їхню думку, – це загроза здоров’ю серцево-судинної системи.

Доводи фахівців з США, що представляють університет Массачусетса Лоуелл, опублікував портал MedicalXpress. Вчені відзначають, що яйця як такі є корисним продуктом харчування. Їх відрізняє оптимальний баланс поживних речовин, мікроелементів, вітамінів і амінокислот. У складі яйця присутні регулює роботу нервової системи холін, біотин, фолієва кислота, селен і лютеїн, які є потужними антиоксидантами. Залізо в жовтку і білку знаходиться в органічній формі, а тому легко засвоюється організмом.

Каротиноїди, що містяться в яйцях запобігають віковій втраті зору, в тому числі катаракті, а яєчний білок за своїми властивостями перевершує рибний або м’ясний.

Але, хоча відмовлятися від вживання яєць і не варто, в їх вживанні необхідно знати міру, констатували вчені з США. Вони з’ясували, що щоденне споживання кожних додаткових 300 міліграмів холестерину на 17% збільшує ризик розвитку серцево-судинних захворювань і на 18% – ризик передчасної смерті. Це показало дослідження за участю понад 30 тисяч осіб, за якими медики вели спостереження протягом 31 року.

Фахівці закликали не вживати яйця часто – в одному великому яйці, за їх словами, міститься до 200 міліграмів холестерину.

«Рекомендую людям відмовитися від щоденних омлетів з трьох яєць. У харчуванні важливі помірність і баланс», – висловилася співавтор дослідження Кетрін Тукер.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
В точку
Истина
Импотэнт
Чтоб у них 10 лет секса не было!
раскрыл страшную правду
стрелять по медленно летящим неуправляемым американским "водонапорным башням" 50х годов - это проще чем стрелять по тарелочкам из охотничьего ружья на пикнике - посмеялся Шойгу...опыт в Сирии показал, что из 50 ракет - 48 просто потерялись, а еще 2 даже не смогли взлететь - с этим справится не только Турция, но и да же маленькая и гордая Северная Корея... США отстали в ракетостроении - доказано Илоном Маском, - посмеялся Рогозин - Американские Астронаффты таки опять "ездят в Космос" на Российских членовозах за 90 000 000 млн. долларов с каждого ( доставка американского "пассажира" на МКС 10.04.2021)
Гость
А ты олух безграмотный !
Космос 60
Вам лицо уже давно заливали. А ты ничего не видишь.
Вперёд РОССИЯ
С ДНЕМ КОСМОНАВТИКИ! ГАГАРИН-ЭТО ЛЕГЕНДА.
е
т.е. грабеж нашей страны америкосами это оказывается такая помощь???? тогда почему от этой помощи положение в стране все хуже и хуже, а трепло? Ответ будет?