Здоровьеzdorovia.com.ua9 нояб.

Білок, який допоможе схуднути

І раціон, і фізичні вправи відіграють принципово важливу роль, коли мова йде про схуднення або підтримку ваги. Але продукти, багаті на білок сестрин, допомагають особливо активно скидати зайві кілограми.

Дослідження, проведене на мухах і мишах, показало, що споживання білка сестрин допомагає зміцнювати м'язи і спалювати більше жиру без додаткових фізичних зусиль.

За словами Менджіна Кіма, професора-дослідника з університету Мічігану, вченим ще раніше було відомо, що сестрин накопичується в м'язах після вправ.

nk_hauz/-mlgyr-niv_9pq-rpbul.jpg

"Наше незалежне дослідження продемонструвало, що одного сестрину може бути досить для отримання багатьох переваг фізичних вправ", - сказав професор.

Тим, хто хоче схуднути, вчені рекомендують включати в раціон багаті білком сестрин продукти.

Бобові. Крім білка, вони також містять значну кількість клітковини, яка сприяють насиченню і додатково сприяє схудненню.

Кольорова капуста. У ній також міститься клітковина, а крім того - комплекс вітамінів групи В та інших речовин, які можуть поліпшити травлення і збільшити втрату ваги. Ще в цвітній капусті міститься багато антиоксидантів і фитонутриентов, які посилюють захист організму від раку.

Яйця. Крім білка в них присутні корисні типи жирів, завдяки чому вживання в їжу яєць допомагає відчувати себе більш ситим і уникати переїдання.