Білок, який допоможе схуднути
Здоровьеzdorovia.com.ua09 ноября 2020

Білок, який допоможе схуднути

І раціон, і фізичні вправи відіграють принципово важливу роль, коли мова йде про схуднення або підтримку ваги. Але продукти, багаті на білок сестрин, допомагають особливо активно скидати зайві кілограми.

Дослідження, проведене на мухах і мишах, показало, що споживання білка сестрин допомагає зміцнювати м'язи і спалювати більше жиру без додаткових фізичних зусиль.

За словами Менджіна Кіма, професора-дослідника з університету Мічігану, вченим ще раніше було відомо, що сестрин накопичується в м'язах після вправ.

"Наше незалежне дослідження продемонструвало, що одного сестрину може бути досить для отримання багатьох переваг фізичних вправ", - сказав професор.

Тим, хто хоче схуднути, вчені рекомендують включати в раціон багаті білком сестрин продукти.

Бобові. Крім білка, вони також містять значну кількість клітковини, яка сприяють насиченню і додатково сприяє схудненню.

Кольорова капуста. У ній також міститься клітковина, а крім того - комплекс вітамінів групи В та інших речовин, які можуть поліпшити травлення і збільшити втрату ваги. Ще в цвітній капусті міститься багато антиоксидантів і фитонутриентов, які посилюють захист організму від раку.

Яйця. Крім білка в них присутні корисні типи жирів, завдяки чому вживання в їжу яєць допомагає відчувати себе більш ситим і уникати переїдання.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
«Елена- 23 апреля 2019 - Зелинский умный, а Коломойский гениальный, а Пётр Алексеевич целеустремленный,…», а Кролик Сеня - конгениальный вор высшей категории! «Елена -14 августа 2020- Америка нам поможет,у неё грошей много.Слава Америке! …очка не внимательно читали статью,а у Сени внешность не украинская….»
Анатольич
Если не хочешь чтобы о тебе знали всё,не используй электронику.Но тогда тебя станут бояться,ведь о тебе ничего не известно.
Кошечка мурка
так вы ему напишите - В Хамерику...Может пожалеет вас, вышлет лишней капустки..Хотя известно, шо лишних денег не бывает ,,, но вдруг для вас он смилостивится. и даст вам цей миллион зелененьких фантиков))))
Кот Матроскин
Вот у ворюги Кролика Сени миллиард, а чернобыльцам два месяца гробовые не платят. Сеня, дай миллион!
Вера
завидуем тебе...ты можешь назвать имя Этой Площади...из-за дИкАмунизации мы ЕЕ зовем....МаНдАном...
е
Украина социальное государство вещала тут Елена... За последние семь лет выплаты на ребёнка сократились.. В чем "социальность" данного действа, прокомментируй, Елена....
Луна-2
Куля у лоба пролетела мимо лба . обещаний лучше не давать . Все равно, и зелень, и капусту, Очень любят кролики жевать... Обманув народец на Майдане Куля умотал куда подале....