Боротьба з неприємним запахом з рота
Здоровье02 декабря 2020

Боротьба з неприємним запахом з рота

Тютюновий запах

Його можна усунути шляхом жування спецій - кілька зерен зіри або кмину допомагають легко. На заміну можна з'їдати свіжу моркву або тверде яблуко. Але пам'ятайте, що аромат виходить не тільки з рота при палінні, а й від рук, одягу. Тут допоможуть тільки прання і ретельне миття рук.

Чай

Два типу чаю - зелений і чорний - є ідеальними помічниками в позбавленні від неприємного запаху з рота. Випиваючи не менш 500 мл напою на день, можна домогтися потрібного результату. Позитивно позначиться на стані імбир, доданий в чай. Напій з такою добавкою здатний розщепити сполуки, що викликають амбре, позбавити від сухості в роті.

Пробіотик

Нерідко запах з рота утворюється через проблеми в кишечнику. Тому не буде зайвим споживання пробіотиків - кефір або йогурт. А після цього пожувати жуйку 10 хвилин, але важливо, щоб вона була без цукру.

Трави

Відвари необхідно використовувати як полоскання. Залити 1 столову ложку м'яти склянкою окропу, довести до кипіння, варити близько 20 хвилин, потім процідити, остудити і полоскати рот 2-3 рази на день. Те ж саме можна зробити з аптечною ромашкою.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
КАКАЯ БОЛЬ
В Куеве навальнятам наваляли пиз.юлей. Расчитывали на поддержку от украинских нацистов, но навальнятам наваляли по полной. Валяли по асфальту.
КАКАЯ БОЛЬ
В Куеве навальнятам наваляли пиз.юлей.
е
ага .... еще расскажи про вояк встречавших Петю..и на вояках тех шеврон дивизии "Мертвая голова", напомнить чья это дивизия?
е
а... так ее работа озвучивать ТУПЫХ?? покажи ка на глобусе Украины море у границ Беларуси...
е
это ж до тебя не доходит, это ж ты у нас тупая дура (сама призналась))), это ж для тебя счастье когда за тебя дяди из америки решают когда тебе спать, а когда срать.... это ж для тебя великое достижение когда кредиты дают за развал производства и обнищание народа...это ж ты за халяву удавишься..
Весёлый Роджер
ОЙ да шо ты? Ты об этом пьяному ёжику в лесу на ухо покизди! А кого спимали в форме СС-Щирая голова, зигующих на факельном шествии у Куеве? Шо опять нЫкого? Закон е, а фашистов ныма, ось таки вот дела!
Елена
Всё то у тебя записано,ты видать при Сталине столько телег на окружающих написал,вот так детально,что пол ГУЛАГа по твоим доносам сидело,ха.писака ,но не Джейн.ха.