Боротьба зі стресом: як допомогти дитині?
Здоровьеnashamama.com15 ноября 2020

Боротьба зі стресом: як допомогти дитині?

Сучасні діти часто страждають від стресів. Але батьки можуть допомогти подолати стрес, дотримуючись кількох порад.

1. Правильне дихання

Найпростіший і все ще найефективніший спосіб, який допомагає. Спробуйте разом з дитиною: сповільніть частоту дихання протягом 15 хвилин приблизно до 6-7 вдихів за хвилину - і стрес відступить.

2. Головоломки

Якщо дитина засмучена, але намагається стримати свої емоції, йому потрібно відволіктися. Тут стануть в нагоді гри, які розвивають пам'ять і логіку, або простий кросворд: так ви займете раціональний мозок завданням, що вимагає концентрації.

3. Аптечка для розуму

Коли нам потрібна моральна допомога, то стане в нагоді аптечка для розуму. Що це таке? Це коробка, в якій можуть зберігатися різні речі: старі фото, улюблена іграшка, смачна шоколадка, красивий щоденник для запису своїх думок. Аптечку можна зберігати в шафі, а можна носити з собою.

4. Таппінг

Таппінг - техніка, яка допомагає розслабитися і зняти напругу. Застосовують її так: повільно і ритмічно постукують по черзі лівою і правою рукою або по стегнах, або по середній частині плеча, схрещуючи руки на грудях. Тільки не потрібно постукувати обома руками одночасно - важливо робити це по черзі і дуже повільно.

5. Плейлист

Напевно у вашої дитини вже є улюблена музика. Запропонуйте їй скласти плейлист швидкої допомоги - зібрати пісні, які піднімають настрій, заряджають або, навпаки, заспокоюють. Можливо, це буде агресивний реп, мелодії для медитації або хіти групи Queen. Хто знає. Такий плейлист виручає, коли хочеться побути на самоті і підняти настрій.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Луна-2
Я .друзья не верю обещаньям. Обещанья надо выполнять. лучше уж пишите завещание на хера вам печеньки давать...
Луна-2
а что не так? Что не стояил на Майданчике? Не было Викуси с её печеньками. Что хотели -то и получили...тЕПЕРЬ ПОЗДНО ПИТЬ "БОРЖОМИ". с чего деньги давать -если их нет - буквально нет .Это еще цветочки -ягодки появятся после Нового Года.Промышленность не работа ет ,казна пустая,МВФ не дает ... напечатать не могут потому что инфляция- превратится в гиперинфляцию и деньги обесценятся... Вот получается замкнутый круг - а ВООБЩЕ - НАДО ПОТРЯСТИ всех этих ПОРОШЕНКО Коломойского АХметова . может и найдутся у них лишние денюжки....э
Игбун Хохлов
40 млн хохлоту - это вообще порода скота.
Луна-2
зНАЕШЬ МИЛАЙ,ХОЧУ СКАЗАТЬ, ЧТО НАМ ГЛУБОКО ПО ФИГ, КТО ТАМ ВЫИГРАЛ И КТО ПРОИГРАЛ.Это дело самих американцев. и таких, как ты,озабоченных .лизущих зады у америки ...Это только волнует таких как ты.. идиотов .
лУНА-2
Видимо ей, они очень дороги)))воспоминание об Америке...где никогда не бывала.
Луна-2
Эра ,простите меня, но что в ней красивого ?Тело обычное - груди накачанные -это даже видно ,Попа -ТОЖЕ .Таких красоток на сцене и в жизни - много. И еще -человек не должен показывать себя оголенным -потому что пропадает интерес к нему как к актеру... - а женщина должна быть с изюминкой- тайной Только тогда к ней, как к женщине, и как артистке появится интерес- ВЫШЕ УЖЕ ПИСАЛИ -Таких много ...
не кипишуй
Мотор сЫчЬ целиком и полность пренадлежит чертослаеву, он ее продавал, он пусть и штрафы платит! Ты то чего пэрэймаешься?