Буде гірше: два напої, яких при артриті краще уникати
Здоровье22 июня 2021

Буде гірше: два напої, яких при артриті краще уникати

Загострення артриту викликає біль і дискомфорт в суглобах, що заважає нормальному життю. Вплив двох напоїв на це захворювання виявили дослідники з відділень ревматології, імунології та алергії лікарні Brigham and Women's

Буде гірше: два напої, яких при артриті краще уникати

В ході опитування 217 випробовуваних з ревматоїдним артритом повідомили, що вживання газованих напоїв погіршило їх симптоми. А більш раннє дослідження показало, що підсолоджені напої підвищують ризик розвитку ревматоїдного артриту. Це аутоімунне захворювання, при якому імунна система атакує здорові тканини і навколишні суглоби. Людина відчуває пульсуючі і ниючі відчуття в суглобах, які зазвичай посилюються вранці і після тривалого відпочинку.

Алкоголь

Деякі наукові роботи підтвердили, що вживання алкогольних напоїв може збільшити частоту і тяжкість нападів ще одного різновиду артриту - подагри. Це захворювання викликає раптовий сильний біль зазвичай у великому пальці ноги, але може поширюватися і на інші суглоби тіла. Приступ іноді супроводжується почервонінням і набряками шкіри і триває до семи днів з повторами кожні кілька місяців або років.

Якщо пити велику кількість алкоголю, це може стати "спусковим гачком" для нового нападу. При цьому найбільше ймовірність подагри збільшує пиво в порівнянні з вином і іншими спиртними напоями, зазначає Британське суспільство по подагрі.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Луна-2
Даже у болгар путаница -Если русское"Да" по болгарски означает "нет"! и наоборот -Нет по болгарски - означает" Да""Но общее что-то есть.
Луна-2
5- литровая бутылка- 375 Гривен.Сейчас -получается по 75 гривен 1 литр.По 50 гривен -уже нет давно
е
Елена, вот они твои любовники-морячки...алкаши, наркоманы, геи, трансгендеры, дебоширы и умственно отсталые..))) это та самая Америка, которой ты тут гордишься и которую всем в пример тут ставишь)))
е
в АТБ по 63 грн 870 грамм в фасованой бутылке..
Qwertiz
Запаслись Этодругином? А может Загнивающий Запад всё-таки подгнивал всё то время пока из всех утюгов призывали ровняться на Это и ставили в пример?
далбаебы
пздц достижение... страна превратилась в колонию и сырьевой придаток,а они радуются какой то хуйни блять!
Весёлый Роджер
Эй Шмуля, даФай расскажи нам, про страшных руссолигархов и про щедрых щирых поддонках ворах-керивниках, БЕЗНАКАЗАННО наживающихся, с помощью нацисткой пропиндосной хунты, на простом украинском народе! Дафай Шмуля… видповидай, да оста_точне излагай… «…Юзеры с удивлением постят фотографии, на которых изображены украинские ценники в пределах 50+ грн за бутылку, и аналогичные, например, из чешского супермаркета, которые в гривневом эквивалент составляют примерно 30 грн, причем масло, понятное дело, наше.» Сала майдану и продажным рагулям, та всем пропа_Хандам - щирым врулям! Амэрыка з нами, скоро масло пришлёт, будэмо паньский фуй з маслом смокчати та Бандеру прославляти, та щенывмырло гуртом спивати!