Чи корисно пити воду перед сном?
Здоровьеzdorovia.com.ua29 сентября 2020

Чи корисно пити воду перед сном?

Часто можна почути, що для здоров'я дуже корисно випивати склянку води перед сном. Міркуючи про те, чи потрібно чи ні пити воду перед сном, медики пояснили, чому це може мати плюси і мінуси.

Коли організм зневоднений, це може негативно позначитися на психоемоційному стані, викликати головний біль, млявість, підвищений потяг до їжі. Тим часом, ми сильно пітніємо вночі, але не помічаємо цю втрату рідини і не компенсуємо її вживанням води. Якщо завести звичку випивати воду перед сном, можна запобігти нічному зневодненню і не страждати від втоми і поганого настрою на наступний ранок.

Чому не потрібно пити воду ввечері? Це підвищує навантаження на сечовий міхур і може стати причиною нічного пробудження, здатного порушити хороший нічний сон. Часті нічні позиви до сечовипускання в кінцевому підсумку можуть посприяти розвитку слабкого сечового міхура, при якому людина не може терпіти і контролювати своє бажання помочитися.

Фахівці дають пораду: спробувати пити воду перед сном і простежити, як відреагує тіло. Якщо виникнуть дратівливі позиви до нічного туалету, то від пиття води краще утримуватися, стежачи за її достатнім споживанням протягом дня.

Написать комментарий