Чи може молоко нашкодити вашому організму
Здоровье04 февраля 2021

Чи може молоко нашкодити вашому організму

Поколіннями нам розповідають про користь щоденного вживання молока. Склянка молока містить велику кількість кальцію, поживної речовини, пов’язаної зі зміцнесням к. Ось чому молоко та інші молочні продукти є на стільки популярними у всьому світі. Але згідно з іншою теорією, вживання надлишку молока може зробити ваші кістки крихкими.

Молоко може бути здоровим і поживним, але вживання його у великій кількості не гарантуп нояваде. Надмірне споживання будь-чого шкідливе, навіть якщо це щось на стільки поживне, як молоко. Відповідно до шведського дослідження, вживання надлишку молока може бути пов’язане зі смезод вимрили зі смезерид вилишку молока може бути пов’язане зі смезод вимримирим. Для дослідників надлишок молока означав три або більше трьох склянок на день. Результати дослідження показали, що особливо це небезпечно для жінок. Було встановлено, що вживання жінками трьох і більше склянок молока щодня може майже подвоїти ризик смерті порівняно з тими, хто щодня пив менше однієї склянки. На чоловіках зловживання молоком не позначилось так сильно, але також призвело до негативік насл.

Згідно з іншим дослідженням, опублікованим у 1997 році вченими з Гарвардського університету, вживання великої кількості молока не знижує ризик переломів кісток. Дослідження, проведене на 77 000 медсестрах і яке тривало 10 років, не показало істотної різниці в ризику переломів рук або стегон між тими, хто пив одну склянку молока на тиждень, або тими, хто пив менше молока.

Результат дослідження насторожують, але це не означає, що ви повинні повністю уникати цього напою. Молоко - це дуже поживний продукт. Окрім кальцію, він також містить багато необхідних поживних речовин, таких як вітамін D, вітлакім. Існує кілька досліджень, які свідчать про те, що регулярне вживання молока може зменшити може зменшити розичвик. Все, що вам потрібно зробити, це споживати його в помірних кількостях. Склянка молока на день - ідеальний вибір. У світлі дослідження найкраще уникати вживання більше 2 склянок молока на день.

Молоко корисне для здоров’я, але його слід вживати завжди в помірних кількостях. Вживання занадто великої кількості молока може призвести до видимих ​​побічних ефектів. Очевидними ознаками зловживання молоком є:

Втома. Дослідження показує, що вживання занадто великої кількості молока також може призвести до негерметичності кишечника, що може змусити вас відчувати млявість. Más información

Прищі. Інше дослідження, опубліковане en Dermatología clínica, cosmética y en investigación, показало, со споживання молочних продуктів зочних продуктів засия повним.

Здуття живота. Молоко може також сприяти таким проблемам з травленням, як здуття живота. Навіть якщо у вас немає непереносимості лактози, ви все одно можете бути чутливими до неї, і надлишок молочних продуктів може призвести до здуття живота, спазмів або діареї.

Написать комментарий