Здоровьеnewsyou.infoSep 3

Чи можна штучно прискорити обмін речовин?

Жінки, які мають стрункою фігурою і привабливими формами, у чоловіків викликають бажання, а у повненьких дам заздрість. Як правило, ідеальний силует є заслугою хорошого метаболізму. Дійсно, прискорений обмін речовин сприяє переварюванню їжі в найкоротші терміни. Крім того, разом з каловими масами виводяться токсичні речовини з організму.

nk_hauz/g1QSXPV7R.jpeg

У житті кожної жінки присутній подруга, яка не стежить за фігурою, може протягом дня з’їсти і торт, і шоколад, і чіпси у великій кількості. При цьому зайву вагу вона не набирає, залишаючись завжди у чудовій формі. А інша щодня виснажує свій організм різними дієтами, які не дають бажаних результатів. Більш того, після строгих дієт зазвичай починається поїдання заборонених продуктів, що природним чином сприяє поверненню втрачених кілограмів. Такий стан справ пояснюється банальною фактором: швидкістю метаболізму. У сучасному світі порушення обміну речовин у жінок зустрічається вкрай часто, особливо у віковій категорії після 30 років. Однак є і хороша новина: боротися з даною проблемою можна і навіть потрібно. Для цього існує безліч способів, тому у жінки є можливість вибору дієвого і зручного особисто для неї методу.

Порушений обмін речовин: що робити?

Звичайно, в першу чергу доведеться переглянути власний раціон харчування. Різні дієти в даному випадку не допоможуть, потрібно правильно підбирати продукти. Основні страви слід готувати на пару, збільшити кількість овочів і фруктів у свіжому вигляді, так як вони містять клітковину у великій кількості, яка швидко перетравлюється. З напоїв в ранковий час краще віддавати перевагу каві, а перед сном пити зелений або імбирний чай. Не потрібно забувати і про спорт. Помірні фізичні навантаження сприяють швидкому спалюванню жиру. Найчастіше прискорений обмін речовин притаманний тим людям, які люблять спорт. Забудьте, що таке транспорт, після роботи пройдіться пішки. Кілька разів на тиждень можна влаштувати пробіжки на стадіоні всією сім’єю, нова традиція вас згуртує і стимулюватиме до продовження в тому ж дусі. Вченими були проведені дослідження, які довели, що коли людина перебуває в теплі, організм витрачає менше енергії, а значить, сповільнюється метаболізм. Тому взимку не забувайте провітрювати приміщення.

Прискорений обмін речовин: що йому заважає?

Деякі продукти і звички блокують процес спалювання жиру або ж сприяють його активному формуванню. Часом досить відмовитися від них, тоді нормалізуються всі обмінні процеси. У першу чергу на нашу фігуру впливає зловживання алкоголем. Якщо ви часто відвідуєте вечірки та заходи, пов’язані з вживанням цих напоїв, то боки і живіт неминуче будуть рости. Звичка відмовлятися від сніданку також робить негативний вплив. Порушення водного балансу в організмі проявляється у збільшенні жирового прошарку. У добу людина повинна випивати не менше двох літрів води. Дотримуйтесь вищеописані рекомендації і досягнете свого ідеалу!

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Ну шо Шмуля мудак, сдулся твой запор - "вумный" коллега по обсеранию России, не ответил! Тому що не нашёл он в Инете, нечего ему копипастить! Мозгоблуду херовому - идейному пиСдуну, с его историческим и непоколебимым и идейно непреодолимым путём у светлое равноправное будущее, где все будуть равны, но партейцы из номенклатуря и завскладами - всех ровнее! Уря товарищи! Уря!
Весёлый Роджер
Эй обсерун пиСдун Шмуля! А дэ я тут шо про твою Амерыку писал? Ну как дай мою фразу! Ты смотрю уже и читать разучился - чи опять буряковки халявной напился, мразь алкашная! Закусывать надо и за лесом следить не сядит ли там пиндосный C-130 с масками и дупными замазками! «Елена -27 июня 2020 - Много, очень много масок, самолёт целый,большой доставил, …нужные медицинские препараты и средства всякие приборы,там инвентарь ,всякое такое . всё доставили и ИВЛ Америка людям посылает,кому надо…» «Елена -29 июня 2020- Болезнь.ха.А Украина все равно идёт в Европу…» Хоть и мает нищебродную *опу! «Елена- 27 июня 2020-…,я всё понимаю не хуже тебя,и что экономике производства пиз..ец и сокращения всего и вся,ну а что?...»
Весёлый Роджер
Ой дивлюсь обрадовался падаль, ой бачу вже гроши считает, скики вин на суседях назаробитчает! Мразь продажная, нацисткий холуй!
Весёлый Роджер
Звиняй пердун провокатор, а это не ты Шмуля писал? Или ты тут тильки дерьмо бандеровское высерал? Что тебе не так? Или на рожу ты МУДАК? ТАК? Да ТАК! Что не нравится ПРАВДА про тебя, продажного вора! Ну так пыды и покакай у соседского забора!
Елена
Он как и Ищенко, прогнозы всегда его не сбываются, вроде логично,но всё мимо.
Елена
Америка поняла,в одиночку не потянуть противостояние с Китаем и Россией,подключила ближайших союзников, Франция к ним не относится, Роджер дуб дубом,ей богу молдаван.
Елена
Понесло Тараса,по кочкам ,по цитатам,лечись болезный,ей богу в дурку тебя давно отправить, не факт что ты откуда не пишешь.
Авторские статьи
Авторские статьи5ч. назад
На его месте должен был быть я \ Российский след в попытке ликвидации помощника Зеленского
Авторские статьи7ч. назад
Покушение на Шефира. Что это было? 1
Авторские статьи7ч. назад
Скандал с кроссовками и деньги не от Байдена: чем занимается Зеленский на Генассамблее ООН
Авторские статьи12ч. назад
Франция - больной человек Запада. Д.Джангиров и М.Хазин
Авторские статьи14ч. назад
Новая эра: украинцы будут жить как в английском романе
Авторские статьи14ч. назад
Зеленский и демократия: на Украине строят «правильную» двухпартийность по заказу Запада
Авторские статьи14ч. назад
Саакашвили улетел, но 17 раз обещал вернуться
Авторские статьи16ч. назад
Востоковед Карнеев: Союз России и Китая даст достойный ответ «новому НАТО в Тихом океане»
Авторские статьи16ч. назад
Александро-Невская лавра: вечный приют именитых малороссиян 1