Чи можна схуднути тільки за допомогою ходьби?
Здоровьеlhealth.info07 февраля 2021

Чи можна схуднути тільки за допомогою ходьби?

Всі ми чули про користь піших прогулянок і регулярних занять ходьбою, але зізнайтеся, чи багато хто сприймає цей вид активності всерйоз? Зазвичай ми думаємо про ходьбу як про найбільш підходящий вид фізичної активності для літніх, і вже точно не приймаємо її всерйоз в якості способу скинути зайву вагу. І абсолютно марно.

Регулярні заняття ходьбою – це чи не ідеальний вид навантаження для людей з дуже великою зайвою вагою: вона не збільшує навантаження на суглоби, дозволяє контролювати частоту пульсу, не допускаючи її небезпечного збільшення. Під час ходьби легко контролювати інтенсивність і тривалість навантажень, нарощуючи їх практично непомітно. Втім, якщо у вас не так багато зайвої ваги і ви плануєте скинути всього три-п’ять кілограмів, ходьба може бути відмінним рішенням і для вас теж.

Як ходьба допомагає худнути?

Сам по собі цей вид фізичної активності не допомагає спалювати багато калорій: година ходьби на швидкості 5,5 кілометрів на годину «коштує» трохи більше 300 калорій. Але це не має великого значення: регулярні прогулянки буквально перенастроюють наш організм, запускаючи програму скидання ваги.

Дослідження, проведене фахівцями університету британського міста Лафборо, підтвердило: після години інтенсивної ходьби (швидкість – від чотирьох до п’яти кілометрів на годину) змінює баланс двох гормонів, що регулюють апетит. Рівень греліну, який підсилює відчуття голоду, різко падає, а вміст пептиду YY, який відповідає за відчуття насичення, навпаки, зростає. Більш того, з усіх видів фізичних навантажень – ходьби, бігу і силових тренувань – тільки ходьба допомагає, по-перше, відрегулювати обидва ці гормону, а, по-друге, дозволяє зберегти ефект на більш тривалий термін.

Ще один доказ користі ходьби для схуднення знайшли дослідники з Університету імені Аристотеля (Греція). Результати проведеного ними дослідження підтвердили: жінки, які регулярно займалися активною ходьбою, в результаті втрачали вагу швидше, ніж ті, хто воліли БІГ. Вчені пояснили це просто: після високоінтенсивного навантаження учасниці експерименту активніше їли, а спосіб життя протягом дня вели пасивний. Тоді як ті, хто займалися ходьбою, підтримували більш здорову дієту і охочіше залучалися у всілякі активності.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Ответа вижу нет, всё как обычно.
Одесситка
Харьковчане, не молчите! Завтра эта дрянь может еще кого-то убить.
Луна-2
Привет Рокуча щирого гавна лечится пулей или нет кулей у лоба -так говорил знаменитый вор -по кличке сЕНЯ -КРОЛИК ..нО.. МНЕ ЕЕ ЖАЛКО .. оНА ЖЕ НЕ ВИНОВАТА ЧТО У НЕЕ ТАКИЕ ПРИШИБЛЕННЫЕ МОЗГИ.)))))
Луна-2
Да я против, потому что это противоестественно, замуж за мужика.... думаю, что и Роджер не согласится, на такое заманчивое предложение исходящее из твоих губочек
Весёлый Роджер
НЕ ПРАВА ты! Да, привет Луночка! НЕ выбьешь! Бо не из чего - вместо мозгов, куча щирого гивна! Только осиновый кол поможет, да поглубже него загнать!
Весёлый Роджер
Ну а если начнёшь отвечать, то уж и на эти СВОИ вопросы ответь, пыдар ты продажный! Мукомольные заводы, кто понастроил на Украине? Солженицин, где его слова про бомбёжку Союза атомными бомбами? Янек, где решение суда, что он вор? Кто направил гаубицы под Славянск и убил там 200 мирных украинцев? А куда эти запизденские твари стреляли не целясь, в кого? https://www.youtube.com/watch?v=njk7K10oXi4
е
а что не правильно написал? Молодая(твои многочисленные утверждения), красивая(опять таки твои постоянные заявления), е..тая(однозначно, если судить по твоим перлам и потоку сознания), сосалка(под вопросом), супер баба (вывод из твоих же собственных утверждений), а про шышыа думаю ты возражать не будешь... и в чем не правда-то??