Чи потрібно брати на пологи чоловіка
Здоровьеnashamama.com29 марта 2020

Чи потрібно брати на пологи чоловіка

У партнерських пологах важко опиратися на чийсь досвід та "експертні поради". Якщо ви готові показати чоловікові всю міць цього процесу, поділитися своїми яскравими, красивими враженнями, ви зробите йому приголомшливий подарунок. Однак це зажадає додаткових зусиль.

Майте на увазі: чоловік може підтримати жінку, якщо вона покаже йому, як це зробити. Жоден підготовлений чоловік не здогадається, як себе вести з жінкою, яка кричить, просить про допомогу і не підказує, як її надати. Прості вказівки: візьми мене за руку, обійми мене, дихай разом зі мною - можуть зробити пологи по-справжньому чудовою подією, через яку подружжя пройде разом.

Однак якщо ви не відчуваєте в собі сил приділяти увагу не тільки собі, а й чоловікові, то краще відмовитися від цієї затії і насолодитися пологами самостійно: тільки ви і малюк, зустрічі з яким ви чекали так довго.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
Да здавствует суверенная Республика Аджария!)
Луна-2
Второй по счету внизу -то мужик. На женщину не очень -то похожий. Трансгендерством уже не удивишь увидишь не такое ты, прохожий.
Луна-2
И добавлю -уже однажды, Роджер заметил -слишком много точек.Не надо играть очередную младую девушку - не поверю..
Луна-2
Опять я вижу Джейн Псаки Ей рукоплещут все писаки. На дней смеялись все ,кому не лень. ДУРНАЯ БАБА ТЫ -сплошной дырявый пень...
Луна-2
молюсь я на Америку- все славу ей пою... америка, америка -останусь я в раю...
Луна-2
Эра -вы наверно со мной одногодки - Почему я так решила -Отвечу - Потому что вы написали Игбуну -что помните площадь Калинина .Так что не надо играть здесь очередную младую Леночку -Не поверю ...Кроме того здесь за .... или под ....
Прохожие
Эти тубики ещё и кашляют на других,главное не делать вдох в такие моменты.