Здоровье24tv.ua29 авг.

Чи справді жінкам не можна підіймати важкі речі

Взагалі, підіймати важкі речі – небезпечно і для жінок, і для чоловіків, якщо робити це неправильно. Але якщо дотримуватись техніки безпеки – це однаково безпечно.

Однак є одна специфічна для жінок причина, чому з вантажами їм потрібно бути обережнішими. Це ризик зсуву органів малого таза: матки, яєчників, сечового міхура і прямої кишки. Якщо при підйомі чогось важкого випинати живіт – в черевній порожнині підвищується тиск. А постійно підвищений внутрішньочеревний тиск з часом змушує органи малого таза зміщуватися – це називається пролапсом. При ньому з'являються проблеми з сексом, нетримання сечі й калу, дискомфорт і болі, що тягнуть внизу живота. У чоловіків таких проблем немає, тому що у них інша будова малого таза: тазове дно закрито пластиною з м'язової та сполучної тканини, яка заважає органам опускатися. Дослідження підтверджують зв'язок між регулярними фізичними навантаженнями й пролапсом. Однак основні фактори ризику розвитку пролапсу – пологи, вік і зайва вага. Коротко кажучи, якщо підняти щось важке один раз (навіть неправильно), органи малого таза не опустяться, і в цілому нічого страшного з ними не станеться. Як правильно піднімати тяжкості: спина пряма, коліна зігнуті, при підйомі тяжкості залучені обидві руки.Якщо ви піднімаєте речі неправильно є ризик отримати травму спини, тому що основне навантаження припадає на міжхребцеві диски. Від неправильної техніки підйому вони з часом деформуються, і утворюється міжхребцева грижа. Крім того, можна затиснути нерв, потягнути м'язи або суглоби. Визначити безпечну вагу для жінки складно, це все індивідуально. Але формально, наприклад, Міністерство соціальної політики України рекомендує жінкам піднімати до 15 кг за один раз. Спортсменки можуть піднімати вантажі важчі, а важкоатлетки – навіть у два рази більшу за власну вагу. І неважливо: чи це пакети з продуктами, спортивний снаряд або дитина. Які особливості для жінок?

💬 Последние комментарии
Каменяр
Де ти взяв, що зміни до конституції затверджує конституційний суд?
Каменяр
хохупидар, в обов'язках президента януковича ніде не написано, що він може чи має право втікати від виконання обов'язків президента
Каменяр
Дамочка, ти вже поміняла стать? До якого ВОНО тебе тепер потрібно відносити?
Игбун Хохлов
Хохлоту может только воздух немного испортить. На большее оно неспособно.
Ке
Украина умрёт но потянет за собой РФ
---
как мне мыслится танки пойдут в последнюю очередь-сначала Рф утилизирует свои ракеты и тяжелые калибры.Вот и посмотрим как научились *отбивать арт налеты*.Об этом много верещали вот и посмотрим.Танками сейчас ни кто воевать не будет-танки это для утюжки местности и для установления флагов.Танковый полк расчитывается на 15 минут боя,десантный полк на 30 минут.Это обученых а не *активистов*.Мне всегда противно слушать героев диванно-дрочильных войск о непобедимости нашей армии(извините-армии у нас нет .У нас вооруженные силы.А это две больших разницы...) .Если бы это было так то Украина не потеряла(читай отдала) 20% своей земли за кредиты печеньками.И к стати-*русня* уже 7лет как сунулась в Украину.Кроме скыглыня и весьмирснамидайтеденег нет ничего......
Игбун Хохлов
Хохлопидар, не было антиконституционного переворота? Ты совсем ебнутое. Выключи зомбиящик, открой конституцию. - Досрочное прекращение президентом обязанностей предусмотрено только в 4 случаях. Отставка, смерть, болезнь, импичмент. В отставку Янукович не подавал, справок о болезни или смерти не было, процедура импичмента не проводилась. На каком основании его отстранили от должности? - Изменения в конституцию вносятся только после утверждения конституционным судом. Рада грубо нарушила конституцию, изменив ее простыми голосованием. - По действовавшей конституции председатель ВР должен назначаться с представления президентов. Янукович кандидатуру дурчинова не выдвигал. - И.о. должен был занять премьер-министр, а не спикер. - Дурчинов на должности и.о. президента превысил кучу полномочий. В, частности сменил министра обороны, пусть и с приставкой и.о. И.о назначило и.о. Оно не имела права этого делать. Любой из этих пунктов - уже государственный переворот. А там гораздо больше преступлений.
Авторские статьи