Здоровьеwworld.com.ua2 нояб.

Чим бронхіт відрізняється від звичайної застуди

Бронхіт – це респіраторне захворювання, при якому крихітні трубки, по яких у легенях розходиться повітря, запалюються і починають виробляти надто багато слизу. Бронхіт буває двох типів – гострий та хронічний. Гострий бронхіт в основному спричинений вірусною інфекцією і триває 10-14 днів, тоді як хронічний бронхіт може тривати від 3 місяців до 2 років.

nk_hauz/-ml893yzzu03keum_80t.jpg

Найпоширенішими симптомами бронхіту є вологий кашель, незначна лихоманка, хрипи, втома, задишка та біль у грудях.

Яка ж різниця між бронхітом та застудою? Застуда виникає через вірусну інфекцію, яка вражає верхні дихальні шляхи. Відповідно, її симптоми пов’язані з носом та горлом. Хоча застуда може призвести до розвитку гострого бронхіту, хронічний бронхіт частіше виникає або через куріння, або через вдихання токсичних хімічних речовин чи забруднення повітря.

Найпоширенішими симптомами застуди є нежить, чхання, біль у горлі, сухий кашель, та інколи субфебрильна температура. У людини, яка страждає на бронхіт, нежитю немає, а кашель вологий.

Застуда не потребує лікування, а при важкому бронхіті людині може знадобитись медична допомога.

У випадку, якщо гострий бронхіт не супроводжується бактеріальною інфекцією, не потрібно приймати якісь спеціальні ліки. Він сам мине через тиждень-півтора. Безрецептурні препарати, такі як парацетамол, можна використовувати для полегшення симптомів гострого бронхіту (наприклад, лихоманки).

При хронічному бронхіті можуть знадобитись антибіотики, протизапальні препарати, бронхолітики та велика кількість рідини. Пацієнту також потрібно триматися подалі від усіх видів диму.

💬 Последние комментарии
Каменяр
Цікава в тебе позиція щодо захисників України. А що ти особисто зробила для цих захисників? ти хоч раз привітала їх з святом, сказала слово подяки ?
Каменяр
А зелені чоловічки - перший раз появились в Криму. І на Донбасі постійно були і є присутні росіяни, в тому числі військові без розпізнавальних знаків. Це ті самі зелені чоловічки
Каменяр
А росіян, вбитих і поранених - тисячі , полонених - десятки.
Каменяр
А росіян, вбитих і поранених - тисячі , полонених - десятки.
Каменяр
Слухай, ХОХУ - Де в звітах ОБСЄ вказано, що "сепары" НЕ СТРІЛЯЛИ? І ще - в кожному звіті вказано, що "сепары" не пропускають спостерігачів для контролю. Це лише для того, щоб не видно було зброї та місць, з яких стріляють по населенню!
Каменяр
Де ти бачила на Донбасі американців і англічан? Знову Путін чи Пєсков наспівали?
Memento mori
Так у американцев тоже долг государственный постоянно растет. Государство крупно задолжало. Просто Маркс с Энгельсом давно померли, а указать на этот важный момент и проанализировать причины и последствия некому.
Авторские статьи