Чим бронхіт відрізняється від звичайної застуди
Здоровьеwworld.com.ua02 ноября 2020

Чим бронхіт відрізняється від звичайної застуди

Бронхіт – це респіраторне захворювання, при якому крихітні трубки, по яких у легенях розходиться повітря, запалюються і починають виробляти надто багато слизу. Бронхіт буває двох типів – гострий та хронічний. Гострий бронхіт в основному спричинений вірусною інфекцією і триває 10-14 днів, тоді як хронічний бронхіт може тривати від 3 місяців до 2 років.

Найпоширенішими симптомами бронхіту є вологий кашель, незначна лихоманка, хрипи, втома, задишка та біль у грудях.

Яка ж різниця між бронхітом та застудою? Застуда виникає через вірусну інфекцію, яка вражає верхні дихальні шляхи. Відповідно, її симптоми пов’язані з носом та горлом. Хоча застуда може призвести до розвитку гострого бронхіту, хронічний бронхіт частіше виникає або через куріння, або через вдихання токсичних хімічних речовин чи забруднення повітря.

Найпоширенішими симптомами застуди є нежить, чхання, біль у горлі, сухий кашель, та інколи субфебрильна температура. У людини, яка страждає на бронхіт, нежитю немає, а кашель вологий.

Застуда не потребує лікування, а при важкому бронхіті людині може знадобитись медична допомога.

У випадку, якщо гострий бронхіт не супроводжується бактеріальною інфекцією, не потрібно приймати якісь спеціальні ліки. Він сам мине через тиждень-півтора. Безрецептурні препарати, такі як парацетамол, можна використовувати для полегшення симптомів гострого бронхіту (наприклад, лихоманки).

При хронічному бронхіті можуть знадобитись антибіотики, протизапальні препарати, бронхолітики та велика кількість рідини. Пацієнту також потрібно триматися подалі від усіх видів диму.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Луна-2
Вот из Канады и рулят- Канада не православная страна.Там у них католичество..
е
Так самые патриоты и так подальше от России... Например в канадщине
Луна-2
Есть ...Но укро-патриоты будут ассоциировать её с красной звездой из Кремля...У этих упоротых обезьян слишком развита ненависть к России. Поэтому, все что кажется нам нормальным, для них это вызывает шок.вот и придают главной ёлке страны такой уродливый вид.Лишь бы подальше от России.
е
Елена, ты конечно будешь комментировать столь великие достижения Украины по руководством твоих героев... Ждемс
е
Кроме тебя, сидишь тут безработная и злобно шипишь на всех кто зарабатывает своим трудом
е
Ага не испортит...а продолжение при сказки не помнишь?))) но ты продолжай верить.. И займись наконец делом, а то пенсии не будет..
е
Конечно, а приведенные случаи это обыденности не стоящая внимания, ведь так?