Чим небезпечна алергія на холод
Здоровьеwworld.com.ua09 ноября 2020

Чим небезпечна алергія на холод

Взимку ми всі мерзнемо, але в деяких людей низькі температури викликають також почервоніння, висипи і набряки, а в окремих випадках наслідки можуть бути ще серйознішими, пише Жіночий світ з посиланням на News 18.

Нещодавно у Journal of Emergency Medicine було описано випадок, який стався з 34-річним чоловіком. Після холодного душу у нього різко впав артеріальний тиск і він почав задихатись. Його довелося екстрено госпіталізувати у відділення інтенсивної терапії. Лікарі дійшли висновку, що у пацієнта була сильна алергічна реакція на холод. Тобто, алергія на холод не тільки є цілком реальною проблемою, вона навіть може стати небезпечною для життя.

Часто алергія на холод є спадковою або її провокують аутоімунні захворювання, вірусні інфекції, вітрянка, вірусний гепатит чи інші хвороби, які впливають на кров. Тоді різке зниження температури негайно викликає симптоми алергії. Низькі температури піднімають рівень гістамінів у вашому організмі. Саме вони є безпосередньою причиною алергії на холод у більшості випадків.

Симптоми алергії зазвичай з’являються протягом 1-5 хвилин після впливу холоду. Вони можуть варіюватись від легких до серйозних, які можуть призвести до госпіталізації і навіть смерті.

Легкими симптомами симптомами можуть бути почервоніння, свербіж, висипання та набряклість шкіри, лихоманка, головний біль, втома і болі у суглобах. До важких симптомів алергії на холод належать анафілаксія, труднощі з диханням, порушення серцебиття, набрякання язика чи горла, раптове зниження тиску, втрата свідомості.

Алергію на холод не можна вилікувати, але можна уникнути її симптомів, якщо вжити заходів для того, аби уникнути впливу низьких температур. Також лікарі часто призначають антигістамінні препарати, які допомагають знизити рівень гістаміну в організмі.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Резонн
Скоро драпать будет гражданское население со всем своим хохлочестолюбием и гордостью житейской.Наступление у них.
ера
веселая "всезнайка"...кто это едет учиться за рубеж...без диплома о знании пары иностранных языков?...ну...разве у тебя ....Елен писала о твоем образовании...
Елена
Хорошо козлоослик что у тебя есть пед.образование,нет не педагогическое,а дргое,ха,ты прошёл Крым и Рим и Мальтийские мосты,там его и получил.,радужное образование и практику.
Елена
Спасибо за доброе слово обо мне.
Елена
Плачут в России ивы ,березы , длинные проводы, лишние слёзы, 😭 плачет и Роджер сидя под забором,кончилась водка,пора и додому,ноги уже и не в силах идти,хоть и немного осталось к квартире дойти,ха.Наша Украина наилучшая страна в мире.!
Елена
Да нет, нормальные все,а вот Роджер...........
Луна-2
Ну вот и появилась .КАК говорится -долгие проводы лишние слезы..))).