ЗдоровьеИсточник6 июл.

Чим замінити вівсянку: найбільш корисні каші на сніданок

Кашу часто називають ідеальним сніданком, а в якості ранкового страви багато хто вибирає саме вівсянку. Однак лікар-дієтолог Наталія Денисова розповіла про ще одні корисні варіанти.

Вівсянка

За її словами, вівсянка володіє невеликою калорійністю, при цьому містить достатню кількість білка, а також насичує організм корисними вуглеводами, вітамінами і мінералами. Більш того, вівсяна каша має велику кількість грубої клітковини – вона, в свою чергу, виводить шкідливі речовини, виконуючи функцію очищення організму. Однак це відноситься лише до цільної крупи.

НЕ ПРОПУСТІТЬ

nk_hauz/-mduiczqr2ign_tiobnr.jpg
nk_hauz/-mduicyfw-wgrkepr9go.jpg
nk_hauz/-mduicyybjbecnreyjnl.jpg

Рис

Рисова каша може стати корисною заміною традиційної вівсянки. Однак якщо мова йде не про білу шліфованої крупі – в такій, за словами дієтологині, мало корисного. В якості альтернативи вона пропонує рис бурий або дикий (нешліфований, з оболонкою). У такій крупі велика кількість калію – він виводить надлишок рідини з організму. З цієї причини, зазначає експерт, рис корисний для людей зі схильністю до набряків, і особливо з серцево-судинними хворобами.

Пшоняна каша

Пшенку Денисова назвала лідером за кількістю магнію. Йдеться про мінералі, який вкрай необхідний для нервової системи і роботи м’язів. Однак, попередила фахівчиня, в пшоняній каші велика кількість корисних поліненасичених жирних кислот, через що вона погано зберігається і досить швидко стає прогірклою.

Кус-кус

Це не рослина, а саме крупа, розповіла Денисова. Її роблять з різних зерен. Наприклад, крупа може бути з пшениці твердих сортів, пшона або рису. З цієї причини її харчові характеристики залежать від того, з якої сировини її виготовили. Так, якщо вона зроблена з пшениці твердих сортів, то буде володіти всіма корисними властивостями пшениці. У ній присутній білок, який добре засвоюється. Крім того, в такій каші будуть вітаміни і мінерали, але якщо оболонку з зерна не знімали, а зерно просто докладали.

💬 Последние комментарии
Не Елена
НеЛох без бумажки скоро начнёт говорить как Педалик Кличко. Но Педалика хоть в голову часто били, ему простительно, а у этого кадра похоже от дури мозги усыхают.
е
шо опять спрыгиваешь?? так ОТВЕЧАЕШЬ или НЕТ?
Оззи
ДБ. Туристам из других стран можно дать гидов и переводчиков, которые нормально всё расскажут и объяснят. Запад от всего оставляет только обёртку или картинку. Суть, сущность, содержание и наполнение меняет, иногда полностью или на противоположное. Тогда лучше спалили бы дотла собор Парижской Богоматери, нахрена он такой будет нужен? Они бы ещё додумались бордель в нем устроить, а так всего лишь что-то типа дискотеки, шоу-рум бля.
Елена
Успокойся е, успокойся.
Елена
Хе
е
отвечаешь? т.е. 1 декабря + неделя - получается 8 декабря ТЫ отвечаешь за свой базар?! ТАК?
---
....чтоб тебя на Земле не теряли постарайся себя не терять....не знаю чьи это слова,но они теперь всегда будут звучать его голосом....