Чоловіки на керівних негативно сприймають депресію працівників
Здоровьеzdorovia.com.ua16 декабря 2020

Чоловіки на керівних негативно сприймають депресію працівників

За даними дослідження Гетеборзького університету, частка менеджерів-чоловіків більша, ніж серед жінок. Чим вищі керівні посади, тим більша частка чоловіків з негативним ставленням; те ж саме відноситься і до жінок, що займають керівні посади.

Депресія у працівників компаній

Результати показують, що24 відсотки респондентів-чоловіків, які були менеджерами на різних рівнях і в різних компаніях і організаціях, негативно ставилися до депресії. Відповідна частка жінок-менеджерів в дослідженні склала 12 відсотків.

Респонденти-чоловіки більшою мірою, ніж жінки, погодилися з такими твердженнями: вони відчували себе невпевнено щодо колег, які страждають депресією; що ці співробітники були тягарем на робочому місці; і що ці співробітники не повинні працювати під час прийому ліків.

Чоловіки-менеджери також частіше погоджувалися з твердженнями про те, що вони не будуть вносити тимчасові зміни в робочі завдання, щоб підтримати колегу, який страждає депресією, і не призначати когось, кого вони знали, страждали депресією. З іншого боку, чоловіки і жінки-менеджери однаково відповіли на заяву про те, що депресія співробітників викликає у них особистий стрес.

Чим вища керівна посада, тим частіше зустрічається негативне ставлення як у чоловіків, так і у жінок. Однак частка з негативним ставленням зменшувалася обернено пропорційно до кількості співробітників з цими проблемами, з якими стикаються менеджери. Це стосувалося як до чоловіків, так і до жінок-менеджерам, що, на думку дослідників, позитивно.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
Это печально. Хотелось бы, чтобы втрое.
Dirhem
У Вас, я так понимаю, с математикой всё хорошо. Пятёрка, наверное. По стобальной системе.
е
И только тупое свидомое стадо будет жаждать вколоть себе американскую вакцину на офигительные бабки с риском получить паралич или просто сдохнуть.. Но такие как Елена будут этому только рады, это ведь все во славу Америки..
е
Тьфу..а если в Европе вашей каждый час надо будут головой о стенку биться тоже начнете???
е
Елена, что-то побочки у вакцины твоих супер-пупер америкосов все больше и больше... Ждём твоих сказок о том что никто ничего не понимает, ну кроме тебя разумеется... Прокомментируй статью, не стесняйся..
е
Опа...по братски белорусы помогали, но майданутые готовы продать белорусов за печеньки...чисто по свидомому
Луна-2
поживем -увидим...Но как же ты засрал своею ненавистью к России... то, что, завтра придет Байден, уже ничегошеньки не изменит ...Ну даст он свои очередные санкции.. Ну сделает Россию главным злом . -ну и что ..РОССИЯ выдержит все,а Украина - попомни мои слова - загнется и без санкций, малыш!