Здоровьеzdorovia.com.ua13 нояб.

Чому краще тренуватись зранку?

В нашому матеріалі ми розповімо, чому ранкові тренування такі корисні.

nk_hauz/-mm-f-trgprx8_j2gssy.jpg

Корисні ранкові тренування

Вранці у багатьох на думці тільки одне: перший кави дня. Перш ніж кофеїн потече по венах, клітини у верхній кімнаті, схоже, теж знаходяться в ліжку. Ранкові вправи змушують мозок рухатися не гірше, ніж кава: як пояснює FIT FOR FUN Стефан Шнайдер, дослідник мозку з спортивного університету Кельна , спорт сприяє здатності до концентрації і логічного мислення - і навіть на термін до десяти годин.

2. Циркуляція і кровообіг стимулюються

Після тренування метаболізм працює на повній швидкості, а це значить, що калорії можна спалювати швидше і ефективніше. Тому ранкові вправи особливо рекомендуються всім, хто хоче схуднути. Спортивна активність також покращує кровообіг в серцево-судинній системі.

3. Виконання вправ натщесерце сприяє схудненню

Вправи на порожній шлунок позитивно впливають на втрату ваги: ​​якщо ви виконуєте вправи перед першим прийомом їжі в день, організм змушений використовувати існуючі запаси жиру для отримання енергії, оскільки йому не вистачає глюкози, засвоюваній з їжею.

4. Бігова доріжка порожня

У містах найпопулярніші бігові маршрути в годину пік більше схожі на автостраду. Спонтанні спринти або біг пліч-о-пліч? Однак вранці маршрут зазвичай йде до самого себе. Це полегшує відключення і дозволяє ногам виконувати роботу, не турбуючись про складні маневри ухилення. Якщо ви тренуєтеся в спортзалі, у вас також буде більше простору.