Чому німіють руки: основні причини
Здоровьеzdorovia.com.ua31 марта 2015

Чому німіють руки: основні причини

Найчастіше оніміння рук викликає: Носіння важкої сумки; Тривале вимушене положення тіла з тиском на руку; Тривале тримання рук вище голови; Тісний одяг, що завдає постійного тиску на судини рук; Різке звуження артерій на морозі. Ознаки оніміння рук Оніміння руки зазвичай супроводжується втратою чутливості на поверхні шкіри, а пізніше відчуттям поколювання. Такі симптоми зазвичай проходять відразу після зміни положення тіла на більш зручне, в якому кров буде краще надходити в судини. Причини оніміння рук Перед тим як перелічити можливі симптоми захворювань, що викликають оніміння рук, варто зазначити, що турбуватися варто лише у випадку, якщо оніміння тривожить тебе досить часто. Одиничні випадки не мають викликати побоювання. Найпоширенішими причинами є - шийний остеохондроз, травми плеча, невралгія.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Да а ты и на копейку потратиться другому человеку никогда не решишься,ибо шмот .
Елена
Кирзовый ,в гранит такое слово
Елена
И на дальнем востоке и на севере России тоже Петлюре? Может и на Луну высадились Петлюре помочь? Только по Белой гвардии историю знаешь,ха,брехло тупое.
Табан
А Вовка на себя не похож! Свидомые его подменили на двойника Лжевовку!
Весёлый Роджер
Дзякую тоби добрий та вельможний пан за наводку! У майбутньому ты прав! "Наловил в Донце я раков, в рожу Шмуле и по сраке!" - ТАкъ? Занятно, надо запомнить!
УВАЖЬ еЛЕНУ
Уважь ,,елену,, - говори на мове - ,,срака,, ! Она сразу к тебе подобреет!
Весёлый Роджер
Смело, я бы сказал, где-то затейливо и конечно же безупречно верно. Ну почти, как у Шмули грязнули, засунуть вилку в …у и поскакать с ней оголённой, не вилкой, у Эуропу, ну называть это место нельзя, хунта запретила, скажем так, засунуть вилку в то место, где у ПРОСТОГО щирого народа находятся мозги. Ну да, а как же…, иначе бы этот народ, не избрал бы себе такую владу!