Чому вагітним краще не працювати в нічну зміну?
Здоровьеzdorovia.com.ua02 июля 2020

Чому вагітним краще не працювати в нічну зміну?

Нічні зміни можуть серйозно нашкодити вагітній жінці та майбутній дитині. Детальніше - читайте у матеріалі.

Вагітність та робота в нічну зміну

Вчені вивчили дані о 22-й 744 вагітних жінок, які працюють в державних службах, в основному в лікарнях Данії. Потім вони зв'язали ці дані з датських національних реєстрів по народженню і госпіталізації в зв'язку з невиношуванням вагітності, щоб дізнатися, як робота в нічний час впливає на ризик викидня в період з 4 по 22 тижні вагітності.

"Вони виявили, що у жінок, які працювали дві або більше нічних змін на попередньому тижні, ймовірність викидня була на 32% вище, ніж у тих, хто не працював жодної нічної зміни на тому ж тижні. Ризик викидня зростав із збільшенням кількості нічних змін в тиждень, а також кількості послідовних нічних змін. Більш того, вони виявили, що ризик викидня збільшився після восьмого тижня вагітності",- пише видання Science Daily.

Для деяких вагітних жінок робота вночі може бути єдиним варіантом. Лікарі пропонують їм кілька способів забезпечити їх здоров'я під час вагітності.

По-перше, важливо дотримуватися регулярний режим сну і уникати зміни денних і нічних змін. По-друге, наявність фіксованого графіка нічної зміни краще, і може бути менш стресовим для організму, ніж робота в чергуються зміни.

Також важливі регулярні огляди в акушера-гінеколога і дотримання всіх рекомендацій, які він дає.

Написать комментарий