Здоровьеzdorovia.com.uaFeb 17

Чому важливо змивати макіяж?

Справа в тому, що вночі відбуваються процеси відновлення і регенерації шкіри, вона відпочиває. Нездоровий колір обличчя, відсутність пружності, лущення і розширені пори свідчать про втому шкіри. Потрібно дозволити їй вільно насичуватися киснем.

nk_hauz/-m0i9yfxvzgfxbdyf0jj.jpg

У спортзал з макіяжем?

Під час фізичних тренувань наш організм потіє, щоб краще охолоджуватися. Пот і тональний крем змішуються, що приводить до появи запальних процесів в шкірі. Крім того, макіяж блокує виділення поту, пори забруднюються, з'являються запалення і подразнення на шкірі.

Чому небезпечно не змивати косметику перед сном?

Як і під час занять спортом, пропуск процедури демакіяжу перед сном загрожує виникненням вугрів і почервоніння. Багато косметичних засобів містять масла і силікони, які забивають пори. Крім того, вчені вважають, що за одну ніч з макіяжем ваша шкіра постаріє на три місяці.

Декоративна косметика заважає регенерації клітин шкіри під час сну. Вона буквально запечатує в шкірі вільні радикали і шкідливі речовини, які потрапили на неї днем. Ці забруднення заважають шкірі виробляти колаген, завдяки якому шкірний покрив зберігає пружність. Без цього білка епідерміс висихає і втрачає еластичність, з'являються зморшки.

Коли засинаєте з косметикою, вона почне дратувати шкіру очей. Вранці ви можете прокинутися з червоними очима і набряками. Разом з потрапила в очі косметикою можете заробити інфекцію і навіть пошкодити рогівку. З тушшю на віях засипати не варто ще й тому, що це може спровокувати ламкість вій. Взагалі, засипання з макіяжем може спровокувати дерматит - екзему століття.

Залишена на ніч помада може призвести до сухості, тріщинах і лущення губ. На наступний день зробити макіяж губ буде вже складно.

💬 Последние комментарии
Каменяр
Луна -2 Хорошо , а кто дал право убивать детей Донбасса? НИКТО НЕ ИМЕЕТ ПРАВА УБИВАТЬ ЛЮДЕЙ. НИ ДЕТЕЙ НИ ВЗРОСЛЫХ. А вот Путин дал "право " боевикам и оккупантам прикривать людьми, стрелять из-за спин мирных людей. И убивать всех несогласных с идеологией "русского мира." И его не волнует возраст, пол жертв или даже национальность. И за что убиты пассажиры и экипаж рейса MH17 ? вся причина в идеологии "русского мира"
Каменяр
Якщо на Донбасі немає військ РФ, тоді чому кремль засекретив інформацію щодо смертей в військах? Починаючи з квітня 2014 року з Донбасу не повернулось в РФ більше 2000 російських військових живими. Вони вернулись у вигляді груза "200" або навічно залишились в донецькій землі як добриво.
Каменяр
Путін не раз заявляв що в Криму російських військових немає. А потім, не соромлячись за свою брехня стверджував "Ми ніколи не говорили що наших військових там немає" .
Каменяр
Кому ЗАБОРОНЯЛИ отримувати освіту на рідній мові? Скільки зараз в Криму українських і кримсько-татарських дітей і скільки там шкіл з навчанням на рідній для них мові ( кримсько-татарській та українській)?
Каменяр
Після окупації Криму всіх громадян України, які проживали в Криму, без їхньої згоди, без заяв на отримання російського громадянства, визнали громадянами РФ. Зроблено це було нашвидкоруч, після захвату спецназом РФ Верховної Ради Криму, без передбаченого на прийняття зваженого рішення часу, в мовах психозу, створеного російською пропагандою. І "состерігала за дотриманням законодавства під час референдуму" фейкова організація - АБСЕ.
Щеня вмэрлэ
Нет ,жители коммунистического наследия-Крыма,хотели жить с мовными чертями.
Каменяр
В Росії не бачать своєї фізіономії. Не хочуть визнати, що на сьогодні РФ є однією з найагресивніших країн. Войовнича риторика кремля є димовою завісою, яка передує військовому нападу. Так як було в 2014 перед окупацією Криму та розв'язуванням війни на Донбасі.