Здоровьеnashamama.comJun 2

Чому виникає резус-конфлікт при вагітності

У 50% випадків під час зачаття ембріон успадковує резус-фактор від батька. Конфлікт резусів між мамою і дитиною виникає, коли у жінки негативний резус, а у партнера позитивний.

nk_hauz/-m8nw8wtrl5cqluomio-.jpg

Лікарі заспокоюють: імовірність того, що при першій вагітності конфлікт крові буде, всього 10%. Так відбувається тому, що організм виробляє достатньо імуноглобуліну, який оберігає злиття еритроцитів дитини і антитіл в крові матері.

У жінок з групи ризику ймовірність резус-конфлікту розвивається при другій і наступних вагітностях, особливо з невеликим проміжком між ними. Щоб уникнути цього, ще після перших пологів жінці роблять ін'єкцію імуноглобуліну.

Існують і інші причини розвитку резус-конфлікту:

цукровий діабет у мами; кесарів при перших пологах; аборт; гестоз; грип або ГРЗ при вагітності; переливання крові; спадковість.

💬 Последние комментарии
3020
К концу коденции у Зедебила рейтинг будут как у недотраленного Хрющенко, в пределах 1 процента. Главное, не дать уйти клоуну за кордон, пусть до конца жизни высаживает 1 миллиард деревьев, как обещал или посадят его, вместе с камарильей.
3020
В этом истинная суть нынешней власти. Одной рукой торгуют, другой рукой воюют. Настоящие Иуды несвоего народа.
Ариключения Электроника
Как так, импортировать грязную и вонючую агрессорскую электроэнергию? Та це ж зрада. Не говоря уже про Беларусь с непризанным президентом.
ЖРИТЕ И ОБЛЯПАЙТЕСЬ!
Жрите "хлеб" из опилок! Заслужили! Скоро и такая "пища" не по карману будет !!!
Весёлый Роджер
Щоб було файно щирюку свидомому домувати, що над москалями вже стали панувати! В РФ на октябрь 2021г: Цукор 1 кг — 46 руб = 15грн - у щирых колонистов - 25,90 грн! Олія соняшникова 1 л — 109 руб = 36 грн, - у ждущих грошей вид панов - 63,00 грн! Яйця 10 шт. — 105 руб = 34 грн – ось тут бачите? Велыка Перемога у ждунов – 32.50 грн!!! Хлеб Дарницкий ржаной ХЛЕБОЗАВОД №22, 700г – 29.89 руб = 9.8 грн, у щеникакнывмырлых – 19.8 грн!!! Паляница Украинская «Хлебозавод №22», 700 г – 46.99 руб = 15.41 грн , а у скакунив - 21.89 грн!!! УСЁ!!! То вже пыхва гэтой пиндо колонии – Занавес!!! Сливай воду гаси свет – пыди сделай панам остатній миньет! «Ще нэ вмэрла Украина, алэ вмэрти мусіть!...» P.S. Эй ждуны панувания, не верите? И не надо – все эти цены можно в Инете легко проверить!
Я буду жаловаться Гитлеру!
Дорогой дедушка Гитлер, ты тупая обезьяна! Я тебе гарантирую это! Урезонь поляков ибо они унтерменши!
З ПОКРАЩАННЯМ вАС, уКРАИНЦИ!!!
З ПОКРАЩАННЯМ вАС, уКРАИНЦИ!!!
Авторские статьи