Чому волосся росте повільно?
Здоровьеzdorovia.com.ua11 сентября 2020

Чому волосся росте повільно?

1. Нестача заліза Перша і найпоширеніша причина уповільнення росту волосся - анемія, або нестача в організмі заліза. Людині потрібно перевірити рівень гемоглобіну, і якщо він нижче норми, рекомендовано ввести в раціон темно-зелені овочі, м'ясо, морепродукти і бобові. Якщо через кілька тижнів після зміни раціону ситуація не поліпшується, варто подумати про прийом залізовмісних біодобавок.

2. Нестача сну Гормон мелатонін, який наш організм виробляє тільки в повній темряві і особливо активно, коли людина спить, безпосередньо впливає на ріст волосся. Якщо ви спите менше 8 годин на добу, це вже проблема, а якщо менше ніж 6 годин - катастрофа. Але якщо виходу немає, рекомендовано наносити на шкіру голови перед сном розчин мелатоніну з концентрацією 0,0033%.

3. Часте підстригання кінчиків Давайте підключимо банальну логіку: середньостатистично волосся росте на 1-1,5 см на місяць, чисто технічно при стрижці кінчиків стиліст прибирає 1-1,5 см. Про який ріст волосся в такому випадку може йти мова? Якщо волосся не втомлене фарбуваннями і термоукладкою, досить підстригати його раз в 2-3 місяці.

4. Курс антибіотиків Антибіотики завдають шкоди мікрофлорі кишечника, що безпосередньо впливає на швидкість росту волосся, хоча для непрофесіоналів цей зв'язок і неочевидний. Мікрофлора кишечника - наш захисний бар'єр, який отримує "пробоїни" в результаті прийому антибіотиків. Токсини починають проникати в організм. З кровообігом вони досягають волосяних фолікулів і руйнують їх. Звучить це страшно, але насправді легко лікується: як тільки за допомогою пробіотиків або природним шляхом мікрофлора відновиться, ситуація нормалізується. Зазвичай на це потрібно близько місяця.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
ДОЛОЙ МАФИОЗНУЮ НЕЧИСТЬ
Если мафиозные ублюдки воруют, грабят, мошенничают, убивают, предаются педофилии, педерастии, рейдерастии и другим порокам, то кто поверит, что выборы они проводят честно?! Да точно так же рисуют себе проценты, чтобы легитимизировать свою воровскую малину (рай для единиц и рабство для всех остальных). Псевдодемократия - это ширма для клептоскотократии (власти вороватых скотов).
ДОЛОЙ МАФИОЗНЫХ УБЛЮДКОВ
В мафиозном государстве уголовники всегда в выигрыше, а простые честные люди - в проигрыше. С каждым годом простой народ всё больше прозревает, что так называемая "элита" - она сплошь состоит из бандитов, мафиози, мошенников и прочих негодяев. После распада СССР к власти пришло бандво (место которого - на зоне). Чтобы удержать власть, бандоте приходится выдумывать искусственные конфликты (типа Запад - Восток) и всё время сталкивать простой народ друг с другом. Иначе люди объединятся и отправят мафию на зону. Вот это и надо сделать!
У НИХ ЕСТЬ НЕФТЬ
ЕЩЁ ОДНУ НЕФТЯНУЮ СТРАНУ ВТЯГИВАЮТ В ГОРЯЧИЙ ВООРУЖЁННЫЙ КОНФЛИКТ! ПОНЯТНО, КОМУ ЭТО НУЖНО!
НЕ ИНАЧЕ
...ЯЗЫКОМ! ПОСЛЕ НОВИЧКА У АНАЛЬНОГО НЕМОЩЬ ВСЕГО ОРГАНИЗМА ОБРАЗОВАЛАСЬ.
Елена
Судя по секретности сэкс был ! Анальный верноподданно полировал старушечью жопу
Елена
Нет Хохлов , он классический шизофреник
Игбун Хохлов
Ты ебанат или да?