Чому волосся випадає?
Здоровьеzdorovia.com.ua03 марта 2020

Чому волосся випадає?

Фахівці-трихологи, які займаються діагностикою, профілактикою та лікуванням захворювань волосся і шкіри голови, розповіли про типові причини інтенсивного випадіння волосся.

1. Тугі зачіски. Постійні хвости і пучки, що стягують волосся, здатні порушити кровообіг шкіри голови. На тлі цього порушення можуть пошкоджуватися волосяні фолікули, в результаті ви можете помітити невеликі лисини.

2. Стрес. Надмірна кількість специфічних гормонів при хронічному стресі впливає на кровообіг шкіри голови, що здатне викликати випадіння волосся. Фахівці рекомендують освоювати техніки психологічного розслаблення.

3. Любов до солодкого. В цьому випадку фактором випадіння волосся стає підвищений рівень інсуліну в крові - він теж шкодить шкірі голови.

4. Раціон. Випадіння волосся нерідко стає проблемою жінок, які в гонитві за струнко фігурою занадто завзято дотримуються дієт. Для здоров'я волосся важливо, щоб організм отримував достатньо поживних речовин, білка і здорових жирів, інших мікроелементів.

5. Прийом ліків. Деякі ліки від підвищеного тиску, антидепресанти даають побічний ефект у вигляді втрати волосся.

6. Ендокринні порушення. Ці порушення можуть бути пов'язані з дисфункцією щитоподібної залози, менопаузою або цукровим діабетом. Необхідно відвідати лікаря-ендокринолога, він допоможе розібратися, про які збої сигналізує посилене випадіння волосся.

1 комментарий

Написать комментарий
  • запорожец
    04 марта 2020
    Фахівці-трихологи Чернобыльськой АЭС пришли к выводу Чому волосся випадає? Випадіння волосся нерідко стає проблемою жінок в гонитві ...
    Ответить
💬 Последние комментарии
Елена
Выше своего комментария посмотри.там ответ.
е
слышь туго доходящая....Ты не ответила ни на один вопрос как обычно... Повторяю еще раз, раз до тебя со второго раза не дошло: тебя привили? Вакцина прошла все три этапа испытаний? Она рекомендована ВОЗ хотя бы как экстренная???
е
во-во вспоминай свои слова когда про пишешь про моряков 6-го флота.. про проецирование желаний)))
Весёлый Роджер
«Елена – 21 февраля 2021 - Не шали,обормот.а то будут жарить в сраку и давать тебе у рот,сам напросился на такие слова.» Интересно, а як физически всё это дивчина могёт сделать? Да ни как! А наш Шмуля - бачите шановние, снова всрался та прокололся! Ну не старый склеротик мудак?! Ось воно як!
Елена
Америка с нами!а разве не так?так, помогает как может,а ты не знал?как там насчёт оккупантов?не скажешь?ха.дебил .
Весёлый Роджер
Отож! Шмуля вин шизик с щиросвидомым воспалением мозгов, ну те, шо полные гивнов! Вин помешался на почве - Амерыка з нами, з ТУПЫМИ мудаками! И постоянно вин бачит пиндосную литаку С-130 над лесом, шо мол кружить, та кружить! Шо мол скоро, через пятьсот лет будэмо боХато жить!
Весёлый Роджер
Молилась ли ты Бандере Украина?
Авторские статьи