Здоровьеnashamama.com15 мар.

Чому вушна сірка небезпечна для здоров'я

Виявляється, вушна сірка може викликати різні захворювання. На думку академіків, це жирне наростання частіше з'являється в вухах старих людей, ніж у молоді.

Найчастіше сірка утворюється організмом для того, щоб очистити і захистити вуха. У багатьох людей процес самоочищення працює чудово, але у інших - в тому числі у 10% маленьких дітей, 20% дорослих і понад 30% літніх людей і людей з обмеженими можливостями розвитку - сірка утворюється так, що здатна повністю блокувати слуховий прохід. Джулі Браун, помічник директора сестринського відділення в підрозділі підтримки пам'яті в Гретні (Небраска), розповіла, що вушна сірка здатна стати серйозною проблемою для хворих з деменцією. Вона посилює втрату слуху, а також може перешкоджати спілкуванню і погіршувати поведінкові функції.

💬 Последние комментарии
Суета сует
И измена Мазепы императору Петру тоже навсегда останется.
Добрый доктор
Безусловно, в случае коронавируса жажда власти победила здравый смысл. Коронавирус - это неправильное решение, которое вступает в противоречие с одним из законов настоящей власти.
Каменяр
Тебе, як ХОХУ нижнього рівня, твої кукловоди не вважають за потрібне інформувати про реальні розміри втрат РФ в ЛУГАНДОНСЬКІЙ КАМПАНІЇ
Каменяр
Ти так і не відповів на конретні питання- 1. - Що на тих складах і ким було захоплено ? 2. Який звязок між "захопленням військових складів в Івано-Франківську" і приходом ДРГ Гіркіна на Донбас?
Добрый доктор
Коронавирус - это американское биологическое оружие, которое снижает интеллект инфицированных и их потомства. Изменения необратимы. Проще говоря коронавирус превращает людей в зомби. Зомби легче управлять.
Талібу путіну
Україна евакуювала своїх громадян і допомогла іншим. І на відміну від кремлівських лицемірів не цілується з талібами
ера
А он мне нравиЦЦа...нравиЦЦа...нравиЦЦа...красавчЕК!!!...ему б фильмах сниматься, а не политЕКой занимаЦЦа...