Чорна бузина врятує від запалень
Здоровье26 декабря 2020

Чорна бузина врятує від запалень

Ягоди чорної бузини ростуть у Євразії та Північній Америці, в більш теплих частинах Європи. Народні цілителі хвалили бузину за її цілющу силу, яка збільшує тривалість життя і життєздатність.

Знахарі з різних індіанських племен використовували довгу порожнисту трубку з бузини для додання "особливої енергії" лікувальним трав'яним формулами. Люди використовували бузину для відвернення зла і нещасть - садили кущі біля будинків і сараїв, приколювали листя біля входів до своїх домівок і носили гілки бузини як захисні талісмани.

Не менш поживні ягоди бузини також мають захисні властивості - вони містять сполуки, які допомагають боротися з хворобами. Однак листя, кора і квіти також використовувалися через їхні лікувальних властивості.

Бузина може захистити від вірусних інфекцій

Флавоноїди в ягодах бузини можуть блокувати проникнення вірусів грипу в клітини людини, запобігаючи їх прилипання до клітинних рецепторів. Дослідження показали, що флавоноїди ціанідин-3-O-самбубіозід, виділений з бузини, може долати віруси грипу, не дозволяючи їм прилипати до клітинних стінок і проникати всередину клітини, де вони розмножуються. Ціанідин-3-О-самбубіозід разом з ціанідин-3-О-глюкозид відповідальні за темний колір ягід бузини.

Бузина може захистити вас від запалень і вільних радикалів

Також було виявлено, що флавоноїди в бузині володіють потужними антиоксидантними і протизапальними властивостями. І у здорових добровольців, і у людей з імуносупресивними вірусними інфекціями, які брали екстракт бузини в клінічних випробуваннях, збільшилася продукція цитокінів і зменшилася запалення. Цитокіни - це білки, вироблені організмом, які підсилюють імунну відповідь організму.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Отбрасывая все твои Шмуля фекальные нечистоты тут, иными словами, ты де-факто признал, шо до 1939 года никакого Пьемонта не було, а пидли Львыва быдло рагульное жило? И тильки при советской власти это дерьмо запизденское запанувало? ТакЪ? А дай ссылки на мои выражения про воровство коммунистов? Шо опять ныма? Шой то ты попутал с керивниками коммуняками с Куева? Шо ридну мати за долляры продали!
Dirhem
Тихо сам с собою я веду беседу.
Весёлый Роджер
Ну прекрати Шмуля! У такой страшно младой дивчины як ты, нима морды! У тебя же , у запизденской пацриотки, щиросвидомая харя, ча-ча-ча, вона просит кирпича!
е
вот когда будут убивать и жечь тебя не удивляйся)) ты ж сам призываешь к этому...
----------
Ведущие галюцинации зрительные.
-----------
алкогольный делирий-вербальные галюцинации.
Возмездие
Не люблю сюрпризы ! Поэтому раскрою секрет , Байден не изменит Украину ! Это Украина изменит Америку !!! Ещё древние люди знали, не тронь говно... !!! Ну теперь себя и вините! Распад на Штаты гарантирован !