Чудодійні властивості шоколаду
Здоровьеnashamama.com30 марта 2015

Чудодійні властивості шоколаду

Шоколад - один з найулюбленіших смаколиків для ласунів. Як виявилось, він не лише смачний, а й корисний. Звісно, якщо в міру.

1. Шоколад корисний для серця. У людей, які регулярно вживають шоколад, ризик хвороб серця скорочується на 37%. 2. Шоколад покращує настрій, збільшуючи вміст серотоніну в мозку. Дослідження, що доводять, що шоколад є ще й афродизіак, - досі тривають. 3. Шоколад знижує ризик інфарктів у чоловіків на 17%. Про позитивний ефект шоколаду вже говорилося вище, але саме цей висновок зробили вчені після експерименту, в якому чоловіки з’їдали 63 грама шоколаду в тиждень протягом 10 років. 4. Італійські вчені довели, що люди, які їдять багато шоколаду, рідше страждають недоумством в старості. 5. Шоколад притуплює відчуття голоду. Досить з’їсти 10 грам чорного шоколаду, щоб голод пройшов. 6. Любителі шоколаду живуть довше. Дослідження, що доводить це, тривало більше 60 років. Регулярне харчування шоколаду здатне додати рік життя. 7. Після невеликої порції шоколаду люди краще справляються з математичними завданнями – це довели вчені з Великобританії. Багато хто стверджує, що після кількох шматочків шоколаду їм краще думається. 8. Вчені довели, що чашка гарячого шоколаду заспокоює хворе горло і пригнічує кашельний рефлекс. Величезна подяка їм від всіх дітей. 9. За статистикою, в країнах, де люди їдять більше шоколаду, більше Нобелівських лауреатів.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Табан
А Вовка на себя не похож! Свидомые его подменили на двойника Лжевовку!
Весёлый Роджер
Дзякую тоби добрий та вельможний пан за наводку! У майбутньому ты прав! "Наловил в Донце я раков, в рожу Шмуле и по сраке!" - ТАкъ? Занятно, надо запомнить!
УВАЖЬ еЛЕНУ
Уважь ,,елену,, - говори на мове - ,,срака,, ! Она сразу к тебе подобреет!
Весёлый Роджер
Смело, я бы сказал, где-то затейливо и конечно же безупречно верно. Ну почти, как у Шмули грязнули, засунуть вилку в …у и поскакать с ней оголённой, не вилкой, у Эуропу, ну называть это место нельзя, хунта запретила, скажем так, засунуть вилку в то место, где у ПРОСТОГО щирого народа находятся мозги. Ну да, а как же…, иначе бы этот народ, не избрал бы себе такую владу!
Весёлый Роджер
Пошёл ты на фуй дуполиз ТУПОЙ! Сразу видно что ты мудак и по жизни и в компутере! Здесь на странице всего ПЯТЬ ЖОП!!! Таки "моя" всего ОДНА!!! Пример приведи киздабол ты продажный, дэ это? "якось у тебя через каждые три слова жопа проскакивает..." - що опять слился тварь брехливая. Какой же ты мудак пердун отсталый - нажимаешь и держишь CTRL далее жмешь F - там в открывшемся окошке пишешь - жоп, далее жмёшь Enter. Система сама тебе напишет скики на этой странице твоих коханих жоп! Ты всосал обормот?
Либеральный эксперт
Лучшие умы человечества пришли к высновку, что держава в смартфоне победит голод, холод, коммунистов, жидов и нацизм! Легко!
Йод
Дык воно и не сбежит .