Чудодійні властивості шоколаду
Здоровьеnashamama.com30 марта 2015

Чудодійні властивості шоколаду

Шоколад - один з найулюбленіших смаколиків для ласунів. Як виявилось, він не лише смачний, а й корисний. Звісно, якщо в міру.

1. Шоколад корисний для серця. У людей, які регулярно вживають шоколад, ризик хвороб серця скорочується на 37%. 2. Шоколад покращує настрій, збільшуючи вміст серотоніну в мозку. Дослідження, що доводять, що шоколад є ще й афродизіак, - досі тривають. 3. Шоколад знижує ризик інфарктів у чоловіків на 17%. Про позитивний ефект шоколаду вже говорилося вище, але саме цей висновок зробили вчені після експерименту, в якому чоловіки з’їдали 63 грама шоколаду в тиждень протягом 10 років. 4. Італійські вчені довели, що люди, які їдять багато шоколаду, рідше страждають недоумством в старості. 5. Шоколад притуплює відчуття голоду. Досить з’їсти 10 грам чорного шоколаду, щоб голод пройшов. 6. Любителі шоколаду живуть довше. Дослідження, що доводить це, тривало більше 60 років. Регулярне харчування шоколаду здатне додати рік життя. 7. Після невеликої порції шоколаду люди краще справляються з математичними завданнями – це довели вчені з Великобританії. Багато хто стверджує, що після кількох шматочків шоколаду їм краще думається. 8. Вчені довели, що чашка гарячого шоколаду заспокоює хворе горло і пригнічує кашельний рефлекс. Величезна подяка їм від всіх дітей. 9. За статистикою, в країнах, де люди їдять більше шоколаду, більше Нобелівських лауреатів.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Белый дом образца 1993 года в Москве козлоослик помнишь?По нему из танковых орудий и БМП били,не так?Или это не правда?
Davis
Я так схвильований, що отримав позику від кредитора, який допоміг мені з моєю позикою. Було дивовижно, як я отримав позику ... Я спробував іншу послугу, але ніколи не міг отримати позику в цій службі. Деякі з них попросять мене заповнити багато документів і в кінці дня не закінчиться добре. Але я щасливий після зустрічі з Оленою Ніно. Я зміг отримати свою позику в розмірі 22 000 євро, зараз мій бізнес проходить добре, і я хочу, щоб ви все це знали сьогодні, оскільки вони швидкі і на 100% надійні. Зараз я сплачую кредит, який я отримав від компанії Elena Nino позики по всьому світу. Зв'яжіться з ними і не витрачайте часу на цих кредиторів, будь ласка, зв’яжіться з цим електронним листом: elenanino0007@gmail.com
Елена
Не радуйся дурень,нехороших слов для такой мрази и падали пидарасной как ты у меня много,хоть жопой жуй ,поэтому закрой своё поганое ебло и сиди не отсвечивай, почитатель Маннергейма и Краснова с Солженицыным,А Украина идёт в Европу.Слава Украине!
Елена
Просто не буду тебе никогда отвечать,и всё,если будешь обзывать.
Весёлый Роджер
Да ещё бильше можно написать, шо если с ранку на куёвском майдане титульные запизденцы – ветераны АТО, расстреляют з кулемётов, недовольных, бывших майданистых горожан, тай уже там не сотни будут, а тысячи, так НИ ОДНО ДЕМОКРАТИЧНОЕ СМИ про это не напишет, чи напишет шо расстреляли ахентов Кремля! Ось вно як! Вангую!!! - Ещё придёт время, вспомните вы Янека, как благодетеля!
Весёлый Роджер
А ну прекратите, здесь вам не тут! Вы шо не читаете Шмулю_Елену хандона, хунтовского пропахандона? «Елена – 07 августа 2020- … и власть здесь такая, какую выбрал народ.чтобы ты знал.» И помните про жидобандеровца Шмулю - есть такое выражение "БЕНЕДИКТИНСКАЯ СКРОМНОСТЬ" - это когда считаешь себя умным, а всех остальных дураками.
Весёлый Роджер
Привет "е"! Готовься к ТОТАЛЬНОМУ обсеранию Шмулей, отвечать он не умеет, на голову слаб, памяти никакой, а вот гивна у него в избытке! Ну вариантов у него не много: алкаш, бомж на свалке и при этом "олигарх-богатей" не думающий о народе, ну и гей, последнее он видно с себя списывает. Ты главное не робей - масти нет, ходи с бубей! :-))
Авторские статьи