Здоровьеznaj.ua22 янв.

Дієтологи назвали найпідступніші продукти

До підступних продуктів, які тільки посилюють голод належать білий хліб, фруктові соки, алкоголь, фастфут, солоні закуски та продукти, що містять глутамат натрію. Після поїдання їх одночасно наступає імовірне одночасне поєднання переїдання і голоду. Таке виникає через перенасичення організму вуглеводами, що викликають важкість та переїдання. Для збереження рівноваги організм виділяє інсулін, що знижує рівень цукру, а це в свою чергу викликає бажання їсти. Також до неочікуванними учасниками списку продуктів, що викликають голод, належать макаронні вироби, суші та піцца, що також є високовуглеводними продуктами. Щоб не перевантажувати організм вуглеводами від цих продуктів краще відмовитись, або ж зменшити кількість їх споживаня.

💬 Последние комментарии
Серж
Придумали дебилам угрозу несуществующую, а теперь пихают просрочку. Дебилы.
Антиелена
Нет, смотреть ты не будешь, майданушкка безграмотная! Ты будешь на колесе самолета звиздовать у свою амэрику.
Серж
Без Лоха и жизнь плоха!!!😁
Антиелена
Бля-я-я... )))))))))))!!!!!!!! Большие дяди стоят в очереди на приватизацию за четверть цены. Говно ты безграмотное!
Антиелена
Ты, тупая пи@да, разве не знала, какая ситуация была в РФ 20-25 лет назад? Я тебе, ТЕБЕ сука, писал об этом! А ты глазками хлопаешь и ротик открываешь...
Антиелена
О! Ленка-сралка-давалка общается с российскими крупными бизнесменами? Ты, селюк безграмотный, можешь говорить от их имени, что выгодно, что нет??? Ты смотри, даже такие эпитеты как "вот как было" добавляет. До чего ж противно видеть такое дилетантство! Ты знаешь все детали ситуации? Ты даже ни одной книжки по экономике не прочитала! Деточка, твое место на украмправде в желто-синих трусиках задом на перед!
СВОБОДА СЛОВА В ДЕЙСТВИИ!
СВОБОДА СЛОВА В ДЕЙСТВИИ!
Авторские статьи