Здоровьеnarodna-pravda.ua10 окт.

Дієтологи назвали продукти, які в жодному разі не можна їсти з хлібом

Білий хліб, який вживається з жирною їжею, заважає її перетравленню і провокує спазми та запальні процеси в шлунково-кишковому тракті. Такий самий ефект спостерігається при поєднанні хлібобулочних виробів з грибами. Цей мікс завдає сильного удару по роботі внутрішніх органів. Крім того, вживання хліба разом з квашеними або солоними овочами викликає печію і бродіння в шлунку, що загрожує виразкою. Дієтологи радять їсти білий хліб тільки з овочами, а от чорний можна вживати з рибою та м’ясом, навіть жирних сортів. Нагадаємо, раніше дієтологи розповіли який хліб є корисним та не нашкодить здоров’ю та фігурі. Вони порадили яких сортів хліба слід остерігатися та зменшити їх вживання. Нагадаємо також, вчені розробили рецепт “розумного” хліба, який допоможе знизити рівень цукру в крові. Такого ефекту досягли завдяки додаванню в продукт полби – різновиду пшениці. Хімічний склад цього злаку нормалізує рівень цукру за рахунок низького глікемічного індексу і мінімального вмісту крохмалю.

💬 Последние комментарии
3020
Ну допустим, блядский вертеп, в Киеве разместился ещё в 2014 году и не куда не уезжал. Директором этого вертепа, есть один из его устроителей, Кличко. Вопрос только один. В какой стране мира главами государства и столицы являются крайне недалёкие, сознательные вруны, но очень жадные персонажи из телика? Кто из них тупой, а кто хитрожопый трендливый поц, всем понятно, кроме их умственно ограниченных избирателей. Зедебилау, просто отбитому головой дебилу и их дебилковатому электорату, посвящается сей вертеп, которого они все вместе достойны.
3020
А женская грудь, как часть тела, мужиков вообще не волнует? Это шарлатанство, а не научная точка зрения и издание Freudin, это филиал бара "Голубая устрица".
Елена
Луночка в вашей искренности никто не сомневается, абсолютно.
Луна -2
А Вы зря сомневаетесь .Если вы искренне желаете мне здоровья -я отвечаю вам также -искренне.
Елена
Умная вы,я средняя, просто Роджер такой, примитивный,нна его фоне и Таня Черновол проФФессор.
ера
а вот тут...я очень сомневаюсь...
ера
правильно...за твой ум...ЛЮБЛЮ УМНЫХ...